Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 105 от 105

Тема: Няма ДМС?

  1. #91

    Подразбиране

    Аз се обаждах по телефона преди 3 дни в магазина на Ст.Стамболов и попитах за цената-0,80 ст.струва чилето.

  2. #92

    Подразбиране

    Момичета цените са увеличени защото вносителят ги увеличи сега.Логично е щом ги купуваш по скъпо да ги продаваш и по скъпо за съжаление. Нямаше край тяхното увеличение на вносителите.За съжаление те диктуват пазара -ако искаш

  3. #93

    Подразбиране

    Но не е редно във Варна да е толкова скъпо,а в съседни по-малки градове да не е

  4. #94

    Подразбиране

    При нас е 1.00лв.чилето

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #95

    Подразбиране

    конците дмц в българия са менте, взех от тух един и същи номер 436 а се оказаха с различни нюанси и то доста големи разлики! а съм ги купувала от едно и също място!

  6. #96

    Подразбиране

    Между другото и аз съм имала точно същия проблем с този номер, надали е съвпадение, че е един и същ номер...
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    конците дмц в българия са менте, взех от тух един и същи номер 436 а се оказаха с различни нюанси и то доста големи разлики! а съм ги купувала от едно и също място!
    Това се случва не само в тук. При всяка нова партида може да има леко отклонение от цвета - зависи от производителя . На мен ми се е случвало в Гърция....

  8. #98

    Подразбиране

    Всяка партида е означена на самия етикет с някакъв знак-до номера -обърнете внимание.Затова ако имате полета за изпълване си вземайте пълното количество конци,за да нямате разминаване после.

  9. #99

    Подразбиране

    ц ц ц, много скъпо станало. Дано да ги понамалят, че иначе

  10. #100

    Подразбиране

    Вчера си купих ДМЦ вече на 1,20лв,Имах чувството,че на продавачката и беше неудобно да ми каже цената,И чак ми се извини,

  11. #101

    Подразбиране

    аз купих вчера на 1 лев

  12. #102

    Подразбиране

    Тук са номерата на ДМЦ,които се спират от производство:
    http://dox.bg/files/dw?a=4f09cda7e6

    Ще минаваме на Анхор,явно ДМЦ са в някакъв колапс.Представителите им в България са толкова груби и неорентирани,че нямам думи.А представителите на Анхор са просто чудесни.Извода е на база лични контакти,не само мои,а и на мои близки.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #103

    Подразбиране

    Моето мнение е ,че ДМЦ-то си развалиха и качеството.Лошото е ,че много от гоблените в нета са с ДМЦ конци

  14. #104

    Подразбиране

    Ще си ги префасонираме в Анхор.Аз съм вече спец.

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Лошото е, че гамите на Анкор и ДМС се различават

    Между другото, номерата с червени звездички отдавна са спрени от производство. И повечето нямат аналог, както пише по таблиците.

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •