Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 21
  1. #1

    Подразбиране Една бучка захар...

    Моля ако някой е шил това да ми даде съвет, резултата е от лоша комплектовка или просто снимката е подменена.Това е моето творение, а това оригинала Цветовете са комплектовани по списъка, понеже няма всички цветове DMС има подменени с други фирми но чак разлика в гамата неочаквах
    Моля ако някой го е шил да ми покаже неговият гоблен
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  2. #2

    Подразбиране

    Аз бих разшила веднага синьото... Не съм шила този гоблен, но със сигурност има нещо сгрешено в ключа. На снимката цветовете ми бежавеят Да не би да си попаднала на кофти сравнителна таблица?
    (не много полезно мнение, но не мога да се сдържа, като видя думата 'захар' )
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  3. #3

    Подразбиране

    Води се по усета си. Не гледай много какви цветове ти е ключа. Вярно е, че се губи много време в слагане, сравняване на нюансите, но давай смело. И както е казала Захар, махни това синьо от муцуната на коня. Няма лошо да бежавее, но нека да е в синхрон.
    Красив е гоблена, дано да намериш решение.

  4. #4

    Подразбиране

    Пак го гледах и си мисля, че това въобще не е същия гоблен, а някакво лошо подобие. Съжалявам, ама цветовете.... Може би е добре да го пуснеш в заявките за месеца, току виж се е появила по-добра схема. Или трябва да го преработиш от начало

  5. #5

    Подразбиране

    След дълго взиране снощи реших, че ще го довърша/имаше елемент и на захвърляне/ ще е тъпо да се откажа
    -и аз си помислих че не е същият гоблен но после мъжът ми се подплати с доказателства според него по-скоро е лошо напасване, но аз си проверих нещата и се оказва че цветове за които имах съмнения са си точно така
    Решението за мен е това-шия лицето, шия кончето без синьото, шия косата без розовото и после ще творя
    а инъче сте правипускам го пак в заявки пък да видим.
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  6. #6

    Подразбиране

    Ако някой може да ми опише цвят на DMC-3318 R DMC3779 ще съм много благодарна
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    desimitkov, на коя фирма е разработката. Оригинала не е ли на Херитейдж?!

  9. #9

    Подразбиране

    Нямам идея коя е фирмата схемата е от Безплатни/ фауна/коне, майка ми беше на гости и го хареса, пуснах го за издирване и Бибето ми го прати след ден-два.Избрах го първо защото на снимката изглежда като шит/ушит гоблен и второ се връзва с едни кончета на мама и даже трябваше да са комплект с "Булат". Днес продължих с шиенето и чак се чудя на себе си от къде тоз инат
    margo67 ако това е цвета значи имам гоооолям проблем-моят е розов /петното в косата
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desimitkov Виж мнение
    Ако някой може да ми опише цвят на DMC-3318 R DMC3779
    Снимах си каталога на конците, но светлината малко лъже. Все пак можеш да се ориентираш за нюанса на 3779 Странното е, че не намирам изобщо 3318...

    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  11. #11

    Подразбиране

    Захар това е отчайващо мисля че даже в лицето има мащабна грешка, ако може изобщо да се нарече така мацката е с друга физиономия сигурна съм тази е далечна братовчедкаМай е време да се предам
    Редактирано от desimitkov : 07.05.2010 в 18:42.
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  12. #12

    Подразбиране

    Лоша работа... Цялото лице ли е ушито? Малка ми е снимката, но нито устата, нито очите изглеждат като на картинката Иначе муцуната на коня днес не ми синее толкова...
    Я кажи чия е схемата, да я потърсим, няма какво да се мъчиш да шиеш нещо, което не знаеш какво ще излезне. Поне аз не бих.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  13. #13

    Подразбиране

    Официално свих знамената и честно казано ми олекна.Чудя се само къде да го пусна, че да не го мъчат и други ентусиасти. Мацката изглежда като пълно пиянде. Мъжът ми каза че и гамата е пълна скръб, а той разбира от цветове. Муцуната не синее защото махнах синьото с идеята да го мъча в бежовата гама но лицето уби всичко детско в мен
    Край отива в графа
    Благодаря за подкрепата и съветите.
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  14. #14

    Подразбиране

    десимитков имаше една тема несполучливи. Там можеш да го пуснеш. Так повече хора може да го видят. И пиши на момичето, което ти е пратило схемата, да не прави такава грешка да го шие или да праща на други.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Деси, аз ти изпратих схемата - много бях харесала картината и даже мислех да я почвам. И ще я започна - просто ще използувам само схемата, а цветовете ще ги сменя изцяло. Съжалявам, че не е комплектована като хората, но и не знаех това, не съм я разглеждала така подробно. Мога да ти дам съвет - след като имаш вече цветовете, подреди ги по гами и , сигурно имаш и много други или използувайки каталог, започни да ги сменяш по интинзитет на цвета. Напр. - намери някоя изпитана вече цветова комплектовка на кафяв кон, виж кои са тези цветове и постепенно , на дневна светлина , ги напасни със съответните им,които са ти в схемата като спазваш наситеността на цвета. И така фигура по фигура. Понякога ми се е случвало да подбирам така : напр. знак О от схемата - има го на няколко места - на него да отговаря: 434-във фон,975-в ръкавица,коса, 976 - в дреха, и т.н. Играчка е, но го правиш както на теб ти харесва. Така смених всички цветове на Кучетата пред камината и мисля, че резултата, поне за мен е много добър. Но и всичко е въпрос на вкус.
    А картината с тази Девойка наистина си заслужава !!!!!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •