Показване на 1 до 15 от 26

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ако се обърне първата картинка на 90 градуса - и аз мисля,че е 1:2 бода.Просто трябва да е по-висок по вертикала ,а не по хоризонтала
    rusinova@mail.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Дори и така завъртяна картинката бодът не е 1:2.
    Още един бод до този,изпълнен по този начин отговаря на един знак от схемата.

  3. #3

    Подразбиране

    Затрудних ви май.Ами да взема да го патентовам този бод тогаваИ след време по форумите ще пише ших с Даниелин бод

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от DANI_ Виж мнение
    Затрудних ви май.Ами да взема да го патентовам този бод тогаваИ след време по форумите ще пише ших с Даниелин бод
    Преди години шиех с този бод. Имам около 20 гоблена ушити с него. Не е нищо странно. Който шие със стандартния гобленов бод, просто да погледне от опаковата страна... Аз го ползвах, когато шиех само 1:4. С него по-плътно се покрива панамата (според мен). При 1:1 не стои добре.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Преди години шиех с този бод. Имам около 20 гоблена ушити с него. Не е нищо странно. Който шие със стандартния гобленов бод, просто да погледне от опаковата страна... Аз го ползвах, когато шиех само 1:4. С него по-плътно се покрива панамата (според мен). При 1:1 не стои добре.
    Наистина плътно покрива панамата и стои по-добре от 1:1.Зарадвах се,че все пак има човек,който да го е шил Би било добре,ако си имаше някакво имекато например "гръб на 1:1" или нещо такова.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Дори и така завъртяна картинката бодът не е 1:2.
    Още един бод до този,изпълнен по този начин отговаря на един знак от схемата.
    Ами да го приемем ,че е половината знак с наклон наляво.Между другото,и за гобленовия бод съм чела някъде,че трябва да е с наклон наляво.Десния наклон бил внедрен от гобленарка,шиеща с лявата ръка.Това са само догадки де
    rusinova@mail.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •