Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 34 от 34
  1. #31

    Подразбиране

    Блазе ти, че можеш да се похвалиш с липсата на незавършени гоблени!!!А последните, които си показала , са чудесни! Браво на теб!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Поздравления за богатата и красива колекция. Тук виждам немалко от любимите ми гоблени, при това майсторски изпълнени. Не разбрах обаче защо си оставила незавършен един от най-прекрасните вилерови гоблени - Ифигения? Аз от няколко години съм го включила в плановете си, но не знам кога ще стигна до него.
    Вероятно си чувала "историята" за него-той носел нещастие в дома,защото тя очаква любимия да се завърне,а той все не идва... Трябвало да се ушие "Щастливото завръщане" първо.....и т. н. И тъй като моят съпруг пътува в чужбина /шофьор е/ аз реших да не си правя експерименти със съдбата /макар,че уж не съм много суеверна. И така -докато преполовя "Ифигения" само отрицателни неща слушах за него-захвърлих го иразтурях цветовете ,за да не размисля

  3. #33

    Подразбиране

    Моите адмирации, колекцията ти е меко казано прекрасна, от нея лъха класика и разнообразие. Поздравления и за "Библиотекаря", знам много малко гобленарки, които са го изработили - много красив и старинен гоблен.

  4. #34

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от hasinta9 Виж мнение
    Вероятно си чувала "историята" за него-той носел нещастие в дома,защото тя очаква любимия да се завърне,а той все не идва... Трябвало да се ушие "Щастливото завръщане" първо.....и т. н. И тъй като моят съпруг пътува в чужбина /шофьор е/ аз реших да не си правя експерименти със съдбата /макар,че уж не съм много суеверна. И така -докато преполовя "Ифигения" само отрицателни неща слушах за него-захвърлих го иразтурях цветовете ,за да не размисля
    Да, чувала съм я тази история, но не вярвам в нея. И съветът ми към теб е да загърбиш всякакви суеверия и да го довършиш. Толкова е красива тази Ифигения, че не заслужава да стои наполовина ушита в някой шкаф. Поне три мои познати имат този гоблен в дома си от десетки години и нито една от тях не е нещастна. Пък и нали си ушила неутрализиращия го - "Щастливо завръщане"?

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •