Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22
  1. #1

    Подразбиране Схемите от Царица Къщовница и Цар Кулинар

    Шили ли сте гоблени или други неща от тези списания? Май в почти всеки брой имаше схеми на интересни неща, заслужава ли си да ги прави човек?

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Присъединявам се към този въпрос , с една приятелка си купихме конците за "Концерт в парка" от "Царица Къщовница",но още не съм го започнала,нито пък тя.Дали някой го е шил , за да сподели впечатления - на вид конците са с много добре подбрани цветове , но как се получава ...?

  4. #4

    Подразбиране

    От списание ,,Царица къщовница,,имам един ушит гоблен и аз много си го харесвам,

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте мили момчета и момичета.Имам следния въпроси,съответно и молба към вас.Има ли някой 13 специално издание на списание Гоблени?Много ви моля,който го има да ми пише,защото много ме интересува една схема от този брой-Париж.Триумфалната арка се казва.Незнам дали тук е мястото на тази пост,ако не е да се изтрие.Много ще се радвам ако някой се отзове.Целувам ви!
    rossyemilova@mail.bg
    "Остави на времето да уреди нещата, които искаш."
    http://rosicaemilova.snimka.bg/tapes...gobleni.534348

  6. #6

    Подразбиране

    Аз го имам и ще пробвам да ти го изпратя.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Имам два ушити гоблена по модели от ст. "Царица къщовница" и съм доволна - схемите са хубави, гоблените също.

  8. #8

    Подразбиране

    здравейте, от скоро си купувам това списание и ми изглежда интересно.имам 14 и 15 брои на "гоблените". моля ако някой има броеве от началото на годината може ли да сканира само гоблените , за да ги видя и да преценя съответно кои да си ги поръчам от издателството. по-конкретно ме интересуват брой 5, 10,12,13 .благодаря на отзовалите се

  9. #9

    Подразбиране

    Да гоблените и ключовете на това списание са много добри. Останах с впечатление, че се стремят да спазват това което е предвидил дизайнера на оригинала, единственния недостатък е че някои от тях са неясни и се налага доста да се внимава, за да не се обърка единия знак с друг, но в процеса на работа, ако ви се стори нещо необичаен цвета можете да се ориентирате че сте сгрешили, както се получи при мен при "Цъфтящият двор", но го усетих веднага и се ориентирах.
    Ушила съм два гоблена и съм доволна от резултата. Ших ги преди да открия този форум и каква беше изненадата ми като разбрах, че Цъфтящият двор е на Вервако и като гледам ушитите гоблени на момичетата от форума - не се различават от това което съм ушила.


    Ето това са моите гоблени, които съм ушила от списанието. Снимките не са хубави, но фотографа толкова може.

  10. #10

    Подразбиране

    Снимките са достатъчно добри,за да покажат,че гоблените ти са много сполучливи !

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimss Виж мнение
    здравейте, от скоро си купувам това списание и ми изглежда интересно.имам 14 и 15 брои на "гоблените". моля ако някой има броеве от началото на годината може ли да сканира само гоблените , за да ги видя и да преценя съответно кои да си ги поръчам от издателството. по-конкретно ме интересуват брой 5, 10,12,13 .благодаря на отзовалите се
    От кое списание по -точно Цар Кулинар или Царица къщовница и кои гоблени те интересуват?
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  12. #12

    Подразбиране

    от специалнеите броеве на Царица Къщовница "Гоблени", агоблените са следните:от брой 5 -"дъждовно парижко утро", от бр.10-"дъждовна парижка вечер", от бр.12-"парижко кафене" и от бр.13 "венеция". ако случайно ги имаш и ги сканираш само картинките, без схемите ще ти бъда много благодарна. поздрави

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimss Виж мнение
    от специалнеите броеве на Царица Къщовница "Гоблени", агоблените са следните:от брой 5 -"дъждовно парижко утро", от бр.10-"дъждовна парижка вечер", от бр.12-"парижко кафене" и от бр.13 "венеция". ако случайно ги имаш и ги сканираш само картинките, без схемите ще ти бъда много благодарна. поздрави
    За съжаление специалните броеве ги нямам!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  14. #14

    Подразбиране Помощ

    Здравейте. Търся схемата на гобленът "Сиси". Пропуснах да си купя първите две списания на "Царица къщовница" за 2011 година, а там публикуваха началото. Моля ако може някой да ми помогне. Благодаря предварително.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    КОТА ИЗЛИЗА ТОВА СПИСАНИЕ

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •