Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

    Подразбиране

    Къде го продават това списание,само съм чувала за него?

  2. #17

    Подразбиране

    Списанието излиза от преди 13-14 години .Сега е мисля месечно , а специалните броеве май са най-много 2 годишно,ако не 1.

  3. #18

    Подразбиране

    Здравейте,търся първите две части на гоблена,който е публикуван в списание Цар кулинар месец август,брой 7.Гобленът се казва Майсторката на гоблени и е публикуван в четири части.Имам последните две,мога да ги дам,трябват ми първите две!

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте,виждам,че рядко се влиза тук,но все пак ако някой чете,имам доста от специалните броеве на Гоблени,то прекъсна преди 2-3 години поради световната криза,но схемите са добри,бродирали сме доста оттам с моите приятелки...

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Здравейте,виждам,че рядко се влиза тук,но все пак ако някой чете,имам доста от специалните броеве на Гоблени,то прекъсна преди 2-3 години поради световната криза,но схемите са добри,бродирали сме доста оттам с моите приятелки...
    Имаш ли възможност да сканираш схемите и да ги споделиш с нас?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #21

    Подразбиране

    Да имам скенер,стига да имам нужния брой-възможно е да сканирам и да ги пращам...

  7. #22

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте всички, които обичате гоблените. Търся схема на гоблена "Баваркси замък" от цар Кулинор бр.11/2013. Ще съм ви моного благодарна ако някой ми го изпрати.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •