Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 46
  1. #1

    Подразбиране за гоблена Света Мина-моля помогнете ми

    Здравейте,
    Реших да си комплектовам гоблена Света Мина и се затрудних в избора.
    Имам схема на Гинокардия, на Конкурсния модел на Коутс и Заря а виждам и че Милена стил го има/но аз го нямам/
    Искам да шия с Папетс или Ариадна.

    някой шил ли е комплектовката на Коутс и добре ли изглежда.Той има легенда с Папетс и затова се спрях на него.
    на Гинокардия ми е драскана схемата и не си личи добре.

    А някой има ли на Милена стил с ариадна.

    Кой да си избера.

    Дано накой реши да ми отговори.
    Ще ви бъда благодарна
    Чакам ,моля помогнете ми

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм шила "Св.мина" на "Гинокардия4 и то преди 6-7 години.Доволна съм от резултата.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз имам комплект на Свети Мина на Милена стил но не съм го шила, ако желаеш дай ми адрес и ще ти изпратя по пощата схемите и мостри и номера /на тези които имат номер/ с мулине Ариадна.

  4. #4

    Подразбиране св.Мина

    Аз уших на детето-и останах довална-вече е рамкиран и осветен! Шит е с конци Ариадна-комплектовка на Милена стил.Ето и резултата:Ако изглежда странно-то е заради фотографката, а не гобленарката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Аз имам схема на умаления вариант на св.Мина ,т.с. само главата и малко от тялото, като ключа е с дмс.

  6. #6

    Подразбиране

    Току що го завърших. Комплектовка на Милена стил с DMC. Стана страхотен. Ариадна увеличиха гамата на цветовете, та сигурно ще е добър и с тях. Гинокардия работи с по-пастелни тонове. На Милена са по-ярки, което за икона е по-добре според мен. Зависи ти какво предпочиташ.

  7. #7

    Подразбиране

    дааа, и аз искам на Милена Стил.
    Но го искам с Ариадна. Ако някой помогне със схема и легенда ще бъде чудесно.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз ших конкурсния на коутс с Анхор,защото имат и такава легенда. Стана добре ,но го изпратих с куп забележки към главния организотор Заря. Спечелих второто място ,но забележките си останаха. Ако нещо подробно искаш пиши ми на лс.Не знам как изглежда на Гинокардия или Милена стил ,но си прецени.Лек ден!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от калинка гроздева Виж мнение
    Аз имам схема на умаления вариант на св.Мина ,т.с. само главата и малко от тялото, като ключа е с дмс.
    Ето схемата на Свети Мина ,която качвам тук по молба на Калинка
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Ето схемата на Свети Мина ,която качвам тук по молба на Калинка

    Извинявам се,но дали някой е шил точно тази схема?Много ми се иска да видя как изглежда ушития гоблен.

  11. #11

    Подразбиране

    Малко да ви се оплача и аз от тоя св.Мина,взех че си купих готова компл. малкия модел,точно този който е писала че има и калинка.Почнах да го шия,два пъти го хвърлях и почвах и на третия тотално го зарязах,толкова грозно нещо не съм шила до сега,утре ще ви го снимам,и ще ви го покажа.Така че ако някой се е насочил да си го купува,въобще да не го прави.
    Самата схема е изрязана от големия модел,има толкова единични бодове тук там,въобще не са си направила труда,поне да го дообработят,аз заменях на места,но на лицето не посмях,и като го уших,останах доста разочарована.Така че сега ще си стои на половината ушит в някой шкаф

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    И аз се заинтересувах от този модел на Св.Мина ,но и Илияна пише в Мулти че модела не е добър http://iliana67.multiply.com/photos/...bum_2008-01-05 Бих искала да видя как се получава и ще чакам Манка да го покаже
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  13. #13

    Подразбиране

    Толкова се радвам,че писах за този гоблен. Всъщност аз точно за това отворих темата,не ми се искаше да шия нещо толкова време ,а накрая да не го харесвам.
    Благодаря ви за отговорите и мненията.
    Дали някой който е шил на Милена стил с ариадна няма възможност да го качи някъде или да ми го изпрати на s_la@abv.bg

    щом Илияна е писала,значи е така. Много ценя нейното мнение . Напълно и се доверявам.

  14. #14

    Подразбиране

    Ако имаш търпение, утре ще донеса схемите в офиса и ще ги сканирам. Комплектовката ми е с DMC и трябва да се прехвърли в Ариадна. Това също мога да го направя, но ще отнеме време. Ако искаш, кажи дали да се заемам.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ако някой ми каже как да прикача снимка, ще покажа ушития гоблен на Милена стил.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •