Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Това е направо гавра с иконата, светеца и хората които го купуват жалко направо е като със слънчеви очила от далеч.Много е неприятно и аз имах подобен случай с друг гоблен но горчивия вкус е все един и същ
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  2. #2

    Подразбиране

    Нели, чудесен е.Конят си има ухо,юзда ,а светията има и стреме ,защото моят ги няма. Писах за забележките си,които бяха повече от страница. Дори му сложих надпис ,за да не ме е яд толкова много.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ви!!! Ших го с много желание и стана доста бързо. Днес отиде за рамка и другата седмица ще мога да го покажа напълно завършен.

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря на всички за показаните снимки и коментари !
    Отказвам се да шия Св Мина умален модел -видях два модела / Кинокардия и от списание / ,а др малък модел не видях ,така че ще чакам по - добри времена.Голям не ми се шие.

  5. #5

    Подразбиране

    Някои да е шил този модел на Св.Мина ?
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  6. #6

    Подразбиране

    И аз съм в търсене на подходящия модел. Някои шил ли св. Мина на ф-ма Ади-ДМЦ.
    D_RosE

  7. #7

    Подразбиране

    Аз съм захванала от преди поне 6-7 години на "Гинокардия".Не става зле,но нещо много трудно върви.Много единични бодове, някак ми е разпиляно.Дано да го ушия някога,че нося такова име.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Аз съм захванала от преди поне 6-7 години на "Гинокардия".Не става зле,но нещо много трудно върви.Много единични бодове, някак ми е разпиляно.Дано да го ушия някога,че нося такова име.

    ти ме отчайваш. и аз шия много бавно защото нямам време,но 6/7 години.
    Боже ,дано уживея да го вида готов.
    Затова скоро ще започна,че да стане ,а искам и малко да му се порадвам

  9. #9

    Подразбиране

    Има и по-тежки случаи.Като не му върви на един тоблен...може и повече да постои Не унивай.

  10. #10

    Подразбиране

    Не се притеснявай! В моя няма единични бодчета и върви много бързо и приятно. Аз го уших за три месеца, въпреки че съм работещо момиче и време почти нямам.

  11. #11

    Подразбиране

    Ей хора,амбицирате ме да го изровя и довърша!

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Ако имате проблем със свалянето на схемата ми пишете на лични.

  14. #14

    Подразбиране св.Мина

    Мили момичета,
    Този гоблен го има ушит в страничките на Ния.Много е красив.Разработен е от наша съфорумка.Можете да отдадете дължимото и на двете.Другият св.Мина не съм го виждала ушит.Само тази икона -св.Мина на кон.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Masha Виж мнение
    Мили момичета,
    Този гоблен го има ушит в страничките на Ния.Много е красив.Разработен е от наша съфорумка.Можете да отдадете дължимото и на двете.Другият св.Мина не съм го виждала ушит.Само тази икона -св.Мина на кон.


    Маша, дори публикуваната снимка е от моята страница- ето тук пост 18 http://goblenite.org/showthread.php?t=5209

    Само да добавя,че схемата е разработка на Araxna.

    Радвам се,че този гоблен се харесва и от други и се разпространява.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •