Показване на 1 до 15 от 178

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравей Джина не знам какво може да се каже освен че ти споделям тревогите.Скъпа пиша тук защото знам че ще има и други като мен да зададат същия въпрос.
    UniCredit Bulbank
    IBAN - BG05UNCR70001519457935
    BIC - UNCRBGSF
    Славка Александрова Миленова


    Не сте посочили сметката левова ли е?
    Ако е така мисля че е добре да откриете и една валутна (Доларова или в Евро няма значение).
    Искам да и изпратя 100 Евро това е което мога за сега и вярвам че всички ще и помогнат.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  2. #2

    Подразбиране

    remziyeavukat

    много благодаря ,че не съм обеснила грешката е моя защото аз един месец се каних да пускам тема и като видях че сами няма да се справим тогава потърсих помощ

    СМЕТКАТА Е В ЛЕВА И в ЕВРО

    Лек и спокоен ден на всички
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  3. #3

    Подразбиране

    Ако не е късно- другата седмица ще изпратя няколко гобленчета,които останаха непродадени от тези събирани на втората национална среща във Варна. Ще добавя и нещо от мен. Надявам се да помогнем поне с малко.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Ако не е късно- другата седмица ще изпратя няколко гобленчета,които останаха непродадени от тези събирани на втората национална среща във Варна. Ще добавя и нещо от мен. Надявам се да помогнем поне с малко.
    NIA ,благодаря ти предварително ,не е късно едва сега започнахме събирането.
    лек и спокоен ден
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  5. #5

    Подразбиране

    След празниците ще изпратя панама, но е черна. Ще изпратя и комплектовка малка, защото нямам нищо готово ушито, а няма време да ушия.

  6. #6

    Подразбиране

    Пепи, доколкото разбирам ще е по-добре да изпращаме не утиши работи , а нещо което ще си го купи някой за да го ушие ? Освен панама и готови комплектовки, други аксесоари може ли - рамчици, държачи за чилетата мулине, гергефи и ей такива дреболии свързани с бродирането?

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Пепи, доколкото разбирам ще е по-добре да изпращаме не утиши работи , а нещо което ще си го купи някой за да го ушие ? Освен панама и готови комплектовки, други аксесоари може ли - рамчици, държачи за чилетата мулине, гергефи и ей такива дреболии свързани с бродирането?
    Базаря е разширен до всевъзможни неща ,така че всичко което ви мине през ума и сметнете че не ви е неоходимо на вас то други може да проявят интерес ,а и гледам да ценя на всеки личното време да не натоварвам с ушити гоблени ,опита с неушити изглежда ще е по удачен ,не изключвам и ушитите ,но просто знам че ще отнема от труда на всеки гобленар и от моя страна ще е твърде нахално

    тук в града дори включихме и цветя в саксии,продължаваме да разширяваме с битови карета от едно време и плетива на една кука
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  8. #8

    Подразбиране

    МНОГО БЛАГЖДАРЯ на всички за поздравленията към Славчето за рождения и ден .Желая ви от все сърце ЗДРАВЕ ЗДРАВЕ И ПАК ЗДРАВЕ

    Много благодаря и на
    Елена Кайкова - Смолян за колета -днес преди обяд го получих
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  9. #9

    Подразбиране

    Макар и със закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И И ПОЖЕЛАВАМ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ, и дано парите да са пристигнали....
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  10. #10

    Подразбиране

    Хиляди пъти БЛАГОДАРЯ на

    ИЛИЯНКА
    ЙОНКА
    ЛИЛИ от Горна Оряховица
    Златка Танева от Стара Загора

    и може би ще пропусна някой ,за което моля за извинение

    благодарение на всички вас подготовката на коледния базар върви успешно
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  11. #11

    Подразбиране

    През миналата седмица нямах възможност да се включа от базара ,защото отсъствах ,затова сега искам да благодаря на всички фирми за гоблени за голямото им и добро сърце ,за предоставените материали и гоблени .
    Мислех да спра базара до завръщането ми в къщи ,тъй като ми предстои операция на 6 декември ,но децата пожелаха да продължат ,а аз ще поддържам връзка с тях .

    Желая на всички лек и спокоен ден
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •