Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
Съжалявам за болката Ви! Ще отделя нещичко, но следващата седмица и ще пратя по с-ката. Мислила ли си да организираш благотворителна разпродажба-базар на бродерии? Мисля, че почти всяка една от нас има какво да ти изпрати. При всички случаи това ще са капки в морето, но е по-добре с тях. Само кажи, че ще правиш базар и напиши адреса си! Пожелава успех-сигурна съм, че ще успеете!
Много благодаря за идеята ,ще направя всичко трябва ,стига да мога да помогна ,на това момиче дължа живота си ,ако не беше тя ,сега нямаше да съм между живите .Още повече че Славка ми е като дъщеря ,живее при нас и сме си едно семейство .Може би с думи няма да мога да опиша какво значи тя за мен ,тъй както и не мога да опиша каква е болката ми след като откриха болестта и.
Не успях вчера да ти отговоря защото ме нямаше в къщи -обикалях от болница на болница и от лекар на лекар за да чуя колкото е възможно повече мнения и съвети.
Крайния резултат вече е налице -не подлежи на операция ,тъй като риска от такава е много голям и засяга жизнено важни места.
Изхода е един -кибер ножа в Турция,днес ми казаха че има такъв и в Гърция но не мога да намеря никаква информация за Гърция .
Реално погледнато е по добре за Гърция ,защото Турция не е Евросъюза и за там нещата са по сложни.Ако някой има информация за Гърция моля да ми помогне.

А за базара ще се уточним на ЛС или имейл

БЛАГОДАРЯ