Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 178
  1. #136

    Подразбиране

    Скъпа,комплектовките са чудесни!За тия неща нямаш никакви основания да се тревожиш.Аз не видях никакъв проблем,а освен това мисля,че в конкретния случай дори да има пропуски,всички можем да ги преодолеем!Бъди здрава и все пак си почивай!
    Редактирано от mina : 31.10.2010 в 13:46.

  2. #137

    Подразбиране

    Много БЛАГОДАРЯ на Снежи -кученцата са получени днес преди обяд и до тази вечер станаха цяла глутница и имат вече 6 стопанина .
    бъди жива и здрава

    момичета базара от утре минава на коледна тема ,а не ми се искаше да продължава така се надявах да приключим скоро ,но борбата продължава
    моля ви ако имате схеми на коледна или новогодишна тема но в ПМ ,че лесно се обработват и принтират ,споделете ги с нас
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  3. #138

    Подразбиране

    Искам и тук да БЛАГОДАРЯ на всички които изпратиха материали за КОЛЕДНИЯ БАЗАР ,аз се опитах на ЛС да се свържа с тези от които съм получила ,но пиша тук за да не пропусна някой.
    Също искам да ви информирам че започнах да качвам коледните в мулти,още не съм довършила с качването ,но ето линк които ще обновяваме
    http://pepa59.multiply.com/photos/album/122/122

    Лека и спокойна вечер на всички
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  4. #139

    Подразбиране

    Хиляди благодарности на Мария Генчева от Стара Загора-получихме колета и приятните изненади.
    желаем ти много здраве ,здраве и пак здраве
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  5. #140

    Подразбиране

    Хиляди пъти БЛАГОДАРЯ на

    ИЛИЯНКА
    ЙОНКА
    ЛИЛИ от Горна Оряховица
    Златка Танева от Стара Загора

    и може би ще пропусна някой ,за което моля за извинение

    благодарение на всички вас подготовката на коледния базар върви успешно
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  6. #141

    Подразбиране

    През миналата седмица нямах възможност да се включа от базара ,защото отсъствах ,затова сега искам да благодаря на всички фирми за гоблени за голямото им и добро сърце ,за предоставените материали и гоблени .
    Мислех да спра базара до завръщането ми в къщи ,тъй като ми предстои операция на 6 декември ,но децата пожелаха да продължат ,а аз ще поддържам връзка с тях .

    Желая на всички лек и спокоен ден
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  7. #142

  8. #143

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59 Виж мнение
    През миналата седмица нямах възможност да се включа от базара ,защото отсъствах ,затова сега искам да благодаря на всички фирми за гоблени за голямото им и добро сърце ,за предоставените материали и гоблени .
    Мислех да спра базара до завръщането ми в къщи ,тъй като ми предстои операция на 6 декември ,но децата пожелаха да продължат ,а аз ще поддържам връзка с тях .

    Желая на всички лек и спокоен ден
    Пожелавам ти операцията да мине леко и скоро да си пак на първа позиция
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  9. #144

    Подразбиране

    Благодаря ви ,операцията е ТРИ дискови хернии ,не се плаша от самата операция а от това че трябва да отсъствам от дома когато имат нужда от мен ,но вече съм неподвижна и нямам друг избор,въздържах се и заради финансови проблеми ,но сега в този случай щеме оперират безплатно .
    Остава само да се моля всичко да е наред
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  10. #145

    Подразбиране

    Стискам ти палци всичко да е наред! Късмет мила!!!

  11. #146

    Подразбиране

    Джина, успех и късмет!

    Сигурна съм, че всичко ще мине успешно и всичко лошо ще ти остане зад гърба през тази година!

    Догодина само положителни емоции и никакви болести! ДАНО!

  12. #147

    Подразбиране

    Знам какво е да чакаш операция и резултати след това. Минах го този нелек път и затова ти пожелавам много здраве, сили и всичкия късмет който ти е нужен.

  13. #148

    Подразбиране

    Мила ,малко ли ти е на главата,та сега и това.Вярвам ,че всичко ще мине добре.Операцията ти е на Никулдден -дано светеца ви закриля теб и семейството ти.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  14. #149

    Подразбиране

    Желая ти успех!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Рядко съм срещал човек като тебе , искренно ти желая успех , на Никулден ще е операцията ти и искренно се надявам светеца да те закрия . Успех
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •