Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 178
  1. #1

    Подразбиране БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР

    Обръщам се към всички добри хора с огромна надежда за финансова подкрепа !
    Моята племенница – Славка се нуждае от лечение в чужбина .Средствата ,които са необходими за целта са непосилни за нашето семейство.
    Касае се за туморно образование в главата,което се намира на трудно достъпно място и засяга жизнено важни центрове,като окончателната диагноза от епикризата е Невронома н. статуакустици декстра.
    След извършени две оперативни намеси в отделението по неврохирургия на Токуда болница-София,последните изследвания показват,че образованието рецидивира,т.е.въстановява първоначалните си размери.
    Становището на лекарите е категорично-налага се оперативно лечение в чужбина-в болница която разполага с необходимите специалисти и оборудване.
    За целта са необходими средства в размер на 50 000евро за операция в Израел, които ние действително няма откъде да осигурим.В момента успяваме единствено да заплащаме текущите разходи за изследвания и консултации.
    Искрено се надяваме да помогнете на една 37 тридесет седем годишна жена да има шанс да живее!Тя е учител и нейните ученици се нуждаят от нея!Тя е нашето мило момиче и ние много я обичаме!
    Вярвам,че има добри хора,които ще ни помогнат да преминем през страшния ад на болестта!
    За всички, които искат да помогнат, открихме дарителска сметка.
    UniCredit Bulbank
    IBAN - BG05UNCR70001519457935
    BIC - UNCRBGSF
    Славка Александрова Миленова


    За повече информация и ако имате въпроси може да задавате тук в темата ,на ЛС,на имейл djina59@mail.ru ,

    също и на телефон 0889011385 Пепа Рабчева/djina59/
    Редактирано от djina59 : 11.10.2010 в 08:43.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  2. #2

    Подразбиране

    Съжалявам за болката Ви! Ще отделя нещичко, но следващата седмица и ще пратя по с-ката. Мислила ли си да организираш благотворителна разпродажба-базар на бродерии? Мисля, че почти всяка една от нас има какво да ти изпрати. При всички случаи това ще са капки в морето, но е по-добре с тях. Само кажи, че ще правиш базар и напиши адреса си! Пожелава успех-сигурна съм, че ще успеете!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Съжалявам за болката Ви! Ще отделя нещичко, но следващата седмица и ще пратя по с-ката. Мислила ли си да организираш благотворителна разпродажба-базар на бродерии? Мисля, че почти всяка една от нас има какво да ти изпрати. При всички случаи това ще са капки в морето, но е по-добре с тях. Само кажи, че ще правиш базар и напиши адреса си! Пожелава успех-сигурна съм, че ще успеете!
    Много благодаря за идеята ,ще направя всичко трябва ,стига да мога да помогна ,на това момиче дължа живота си ,ако не беше тя ,сега нямаше да съм между живите .Още повече че Славка ми е като дъщеря ,живее при нас и сме си едно семейство .Може би с думи няма да мога да опиша какво значи тя за мен ,тъй както и не мога да опиша каква е болката ми след като откриха болестта и.
    Не успях вчера да ти отговоря защото ме нямаше в къщи -обикалях от болница на болница и от лекар на лекар за да чуя колкото е възможно повече мнения и съвети.
    Крайния резултат вече е налице -не подлежи на операция ,тъй като риска от такава е много голям и засяга жизнено важни места.
    Изхода е един -кибер ножа в Турция,днес ми казаха че има такъв и в Гърция но не мога да намеря никаква информация за Гърция .
    Реално погледнато е по добре за Гърция ,защото Турция не е Евросъюза и за там нещата са по сложни.Ако някой има информация за Гърция моля да ми помогне.

    А за базара ще се уточним на ЛС или имейл

    БЛАГОДАРЯ
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  4. #4

    Подразбиране Кибер нож в Гърция

    Здравей!
    Изключително ме трогна съдбата на племенничката ти, още повече сме набори.
    Виж какво открих на прима виста
    http://mmm.berklix.net/backup/cyberk...om/athens.html
    Има подробно как се кандидатства - попълва се някаква форма, сигурно има и телефони за контакт.

    Стискам ви палци и от все сърце желая оздравяване!!!!!!

  5. #5

    Подразбиране ..

    Аз нямам търпение да разбера дали вече имаш намерение да направиш благотворителна разпродажба-базар? Пусни тук адреса си, за да пращаме разни неща, които със сигурност ще са дарени от сърце.
    Ще приготвя няколко бродерийки в рамчици, малко картички и ще видя още нещичко..
    Момичета-гобленарки, хайде да помагаме! Всяка рисунка, излязла изпод пръстите ни носи положителния заряд на лудите ни души-дайте да изпратим тези искрици и да дадем шанс за живот на дамата! Всеки заслужава своя шанс, а пък ние можем и знаем как да сме съпричастни
    Давай адреса и не се чуди!

  6. #6

    Подразбиране

    Идеята за базар е приета и вече набираме материали ,тъй като кампанията за дарения я откриха нейните колеги и ученици от техникума ,то вчера споделих и с тях за базар .Бяха приятно изненадани и дори започнаха да пристигат неща за базара.Имаше предложение да направим малки комплектчета гоблени за шиене ,на кой каквото му е останало /конци панама и т.н./ и снощи пробвахме с това което имахме да нагласим нещо .И днес до обяд вече имаше 100 лв .Това ми дава кураж да продължа.

    Ето и адреса

    гр.Павликени 5200
    обл.Велико Търново
    бул Руски 35
    Пепа Йорданова Рабчева


    За всеки малък жест БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ
    Редактирано от djina59 : 28.05.2010 в 20:44.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  7. #7

    Подразбиране

    Чудесно начало! Само да минат двата празнични дни и пращам! със сигурност ще успеем!

  8. #8

    Подразбиране

    И аз ще изпратя след празниците!Нека всички помагаме,за да помага и Бог!

  9. #9

    Подразбиране

    Пепи, има ли срок за нещата за базара? С парички ще помогна в края на месеца - на заплата. Но ако имам седмица време ще зарежа всичко и ще ушия нещо дребно.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Пепи, има ли срок за нещата за базара? С парички ще помогна в края на месеца - на заплата. Но ако имам седмица време ще зарежа всичко и ще ушия нещо дребно.
    За сега нямам определена дата ,но и да има докато не се съберат средствата нищо не можем да направим,действам с всички сили и вярвам в успеха.Благодаря ти мила за вниманието

    skorpion и mina и на вас хиляди благодарности

    Много искам да ми смени някой името на темата ,би било добре да е
    БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР или нещо такова
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  11. #11

    Подразбиране

    Пепи, веднага след празниците ще изпратя някои малки нещица.
    Имам малки готови комплектовки - това смяташ ли, че ще бъде удачно?
    Нямам достатъчно време да избродирам нещо, но виж - неизбродирани имам колкото искаш
    Дано да успеем да помогнем
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Snejana Виж мнение
    Пепи, веднага след празниците ще изпратя някои малки нещица.
    Имам малки готови комплектовки - това смяташ ли, че ще бъде удачно?
    Нямам достатъчно време да избродирам нещо, но виж - неизбродирани имам колкото искаш
    Дано да успеем да помогнем
    Благодаря Снежи,точно с неушити комплектовки малки пробвахме и се получава чудесно .

    Сега имам една молба към всички гобленари -ако имат малки и средни схеми на гобленчета с легенда в която да има и метрите на конците -нека ми ги изпратят ,също голяма помощ са ми и ако са ви останали конци които няма да използвате и парченца панама.
    Много благодаря на всички
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  13. #13

    Подразбиране

    ОК - на 25.05 ги изпращам
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  14. #14

    Подразбиране

    Здравей Джина не знам какво може да се каже освен че ти споделям тревогите.Скъпа пиша тук защото знам че ще има и други като мен да зададат същия въпрос.
    UniCredit Bulbank
    IBAN - BG05UNCR70001519457935
    BIC - UNCRBGSF
    Славка Александрова Миленова


    Не сте посочили сметката левова ли е?
    Ако е така мисля че е добре да откриете и една валутна (Доларова или в Евро няма значение).
    Искам да и изпратя 100 Евро това е което мога за сега и вярвам че всички ще и помогнат.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    remziyeavukat

    много благодаря ,че не съм обеснила грешката е моя защото аз един месец се каних да пускам тема и като видях че сами няма да се справим тогава потърсих помощ

    СМЕТКАТА Е В ЛЕВА И в ЕВРО

    Лек и спокоен ден на всички
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •