Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 178 от 178
  1. #166

    Подразбиране

    Нека да нямаш повече такива проблеми!Желая ти много здраве и спокойствие.Весели празници!

  2. #167

    Подразбиране

    Наистина,след изпитанието - Весели празници и здраве на всички ви в семейството .

  3. #168

    Подразбиране

    Приеми и моите сърдечни поздрави!Радвам се ,че всичко е минало успешно!

  4. #169

    Подразбиране

    Пепи, много се радвам, че всичко е минало. Пожелавам на цялото ти семейство хубави празници и мнооооого здраве!

  5. #170

    Подразбиране

    Да си жива и здрава! Весели празници и много здраве на цялото семейство!

  6. #171

    Подразбиране

    Радвам се за теб!Най-топлите и хубави празници!

  7. #172

    Подразбиране

    Много благодаря на всички за добрите думи и пожелания ,аз съм един щастлив човек с толкова много приятели и съм горда че поне малко заслужих вашето доверие ,ще направя всичко възможно да не ви разочаровам.

    А сега имам и една лоша новини -ОТКАЗАХА на СЛАВКА от министерството ЛЕЧЕНИЕ в ЧУЖБИНА.
    Честно казано бяхме подготвени за това ,та кои сме ние -едни от всички които вече са отхвърлени.Приехме това като нещо нормално и си казахме че всяко зло за добро ,и дано да е така .
    За моите операции не са ми взели и стотинка дори ,това ме уверява че има хора с много добри сърца и разбиране .
    Продължавам борбата за сега с базара ,ще помагам на децата и в същото време ще търся изход от положението .
    Вярвам в добрия край
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  8. #173

    Подразбиране

    На коледа стават чудеса-Желая на племенничката ти да се оправи и да изживее щастлива 2011г. и нека всички болести да я забравят,за да могат и всички ,които я обичат да са щастливи и много усмихнати.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #174

    Подразбиране Да сте живи и здрави!

    Господи,нямам думи! От сърце Ви желая всички болести и проблеми да останат в 2010 г. и от тук нататък да бъдете здрави, много здрави и само хубави неща за Ви се случват!Успех и много късмет през 2011г.

  10. #175

    Подразбиране

    Пиша тук в темата ,защото малко се престарах като разчистих кутията с ЛС ,и не мога да отговоря на дамите чийто поръчки с малко закъснение но днес вече ги изпратих .
    моля за извинение
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  11. #176

    Подразбиране

    Пепи, получих си колетчето,за което много ти благодаря
    Вярвам, че Славчето ще бъде добре и се надявам в най-скоро време да се видим. Обичаме ви

  12. #177

    Подразбиране

    Много благодаря на Джина, получих си комплекчетата. От сърце желая успех на племеницата ти.

  13. #178

    Подразбиране

    Реклама:
    за добрината никога няма да е късно... любовта ще и проправи път винаго

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •