Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 178
  1. #16

    Подразбиране

    Ако не е късно- другата седмица ще изпратя няколко гобленчета,които останаха непродадени от тези събирани на втората национална среща във Варна. Ще добавя и нещо от мен. Надявам се да помогнем поне с малко.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Ако не е късно- другата седмица ще изпратя няколко гобленчета,които останаха непродадени от тези събирани на втората национална среща във Варна. Ще добавя и нещо от мен. Надявам се да помогнем поне с малко.
    NIA ,благодаря ти предварително ,не е късно едва сега започнахме събирането.
    лек и спокоен ден
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  3. #18

    Подразбиране

    След празниците ще изпратя панама, но е черна. Ще изпратя и комплектовка малка, защото нямам нищо готово ушито, а няма време да ушия.

  4. #19

    Подразбиране

    Пепи, доколкото разбирам ще е по-добре да изпращаме не утиши работи , а нещо което ще си го купи някой за да го ушие ? Освен панама и готови комплектовки, други аксесоари може ли - рамчици, държачи за чилетата мулине, гергефи и ей такива дреболии свързани с бродирането?

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Пепи, доколкото разбирам ще е по-добре да изпращаме не утиши работи , а нещо което ще си го купи някой за да го ушие ? Освен панама и готови комплектовки, други аксесоари може ли - рамчици, държачи за чилетата мулине, гергефи и ей такива дреболии свързани с бродирането?
    Базаря е разширен до всевъзможни неща ,така че всичко което ви мине през ума и сметнете че не ви е неоходимо на вас то други може да проявят интерес ,а и гледам да ценя на всеки личното време да не натоварвам с ушити гоблени ,опита с неушити изглежда ще е по удачен ,не изключвам и ушитите ,но просто знам че ще отнема от труда на всеки гобленар и от моя страна ще е твърде нахално

    тук в града дори включихме и цветя в саксии,продължаваме да разширяваме с битови карета от едно време и плетива на една кука
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  6. #21

    Подразбиране

    Много мъчно ми става когато прочета подобно нещо.Всеки независимо от възраста има право да живее.Имам една готова комплектовка на Дименшънс, но само съм я отваряла за да я разгледам, става ли? ще я изпратя веднага след празниците, ако ще свърши работа.

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте всички!
    Не съм се включвала до сега във форума, но тъй като ми се налага да търся помощ се поразрових в нета.
    Съжалявам много за вашата племенница.Вие започвате от там,от където ние вече приключваме. За да не отварям нова тема ще опиша тук моят случай, за което се извинявам. Става въпрос за моят племенник на 24 год, който е с тумор на белия дроб рецидив от Сарком на Юинг.От една год. провеждаме лечение и накрая трансплантация на стволови клетки в Истанбул. Ако мога да бъда полезна с информация ,потърсeте ме на zlanstoeva@abv.bg Аз също ще помоля всички за помощ, защото спешно се нуждаем от голяма сума. Лечението приключва успешно, а не ни достигат 50 000 лв да платим. Цялото лечение е 69 750 евро. Всички близки теглихме кредит и вече няма от къде. МОЛЯ да разпространите дарителския SMS номер с текст DMS PETIO на номер 17 777 .Има открита и дарителска сметка. Прочете повече
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=312680730242
    Ще бъда много благодарна ,ако помогнете и на мен !
    Аз също имам много останали конци , но не са комплектовани. На кого да ги изпратя? Ще помогна с каквото мога. Пожелавам ви успех.

  8. #23

    Подразбиране

    DJINA:Отскоро съм сред вас,но това не е причина да съм
    настрана.Може ли да участвам с рисувани стъкло и
    коприна?Може ли да ги вземете от В.Търново.
    Кураж!

  9. #24

    Подразбиране

    Djina, моля те, отговори ми по-бързо на ЛС, за да обсъдим конкретно моята помощ. Надявам се...

  10. #25

    Подразбиране още

    много ми е болно и страшно съжалявам за това,което ви се случва ,ще гледам тези дни да пусна и аз нещичко

  11. #26

    Подразбиране

    Djina, подкрепям те и вярвам, че още много хора ще го направят. Понеже няма да имам време да ушия нещо, а и нямам при себе си достатъчно неща за комплектовка, искам да питам - за благотворителния базар приемаш ли и други изделия? Имам един готов шал с ръчно изплетена дантелка, готов е за пращане, може пък да помогне.

    п.с Току що видях, че приемате неща и извън гоблените, така че очаквай пратка!
    Редактирано от ovne : 25.05.2010 в 15:45. Причина: допълване на информация

  12. #27

    Подразбиране

    Djina,в петък ще ти изпратя разни плетени неща на една кука, имам и десетина чилета българско мулине .Нямам време да шия, но ще се разровя днес, ако нещо намеря още го пращам
    Дано помогнем всички!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #28

    Подразбиране

    и аз ще гледам тези дни да пратя нещо.ще ушия гобленче имам малко конци ариадна малко панама и схеми ще гледам да спретна нещичко
    успех

  14. #29

    Подразбиране

    Аз също ще помогна с каквото мога. И вярвам, че нещата ще се случат по най-добрия начин. И това което ми се иска да попитам - няма ли телефон на който с SMS също да се помогне. Нали народът е казал - капка по капка - вир става.
    Ще се постарая утре да изпратя гобленчетата. А се надявам скоро да чуем добри новини.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ако има нещо повече от едно МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички който изпратиха пратки ,то бих го казала ,знайте че това не е малко да усещаш подрепа ,да знаеш че не си сам в такъв труден момент,и съм горда че имам такива истински приятели.
    За да не пропусна някой да му благодаря ,защото се опитвам на всеки да пускам ЛС,но едни са ни никовете на форума а на колетите са имената,затова реших да в това съобщение да напиша имената на тези от които вече са получени пратките.всеки ден ще добавям тук новите .
    А те са
    1.Снежана Димитрова - гр.Пловдив
    2.Христина попова - гр.София
    3.Мина Трънджиева - гр.Пазарджик
    4.Мария Колегова - гр.Пловдив
    5.Лили Станкева - гр.Горна Оряховица
    6.Пепа Върбанова - гр.Правец
    7.Мариета Ангелова - гр.Ловеч
    8.Светлана Петрова - гр.Бургас
    9.Илияна Димитрова -гр.София

    10.Деяна Бойчева - гр.София
    11.Борислава Павлова - гр.София
    12.Маргарита Кючукова - гр.Варна

    Още един път МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!!
    Редактирано от djina59 : 29.05.2010 в 11:54.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •