Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 118

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Кой какво прави с безплатните схеми?

    Взех да се чудя какво правите от схемите, супа ли?
    Някой май върти бизнес с не до там информирани и безинтернетни .......
    Вие как мислите?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Аз се каня да ги шия всичките но надали ще мога но пък правя нещо друго подарявам ги на познати които нямат интернет .А те се радват много и аз съм доволна че им доставям поне малко радост, не виждам смисъл да продавам нещо за което не съм дала пари .Но сигурно има и такива които продават схемите това не би ме учудело , има и такива които просто си клекционират схеми и не виждам нищо лошо в това.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също подарявам на причтелки и на майка ми. Все пак колко гоблена могат да се шият наведнъж


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм си ги разпределила в джобчета по категории- жинотни, цветя, разни и др... Прибрала съм ги в една папка и в плик, да не събира прах... И са под леглото. Когато ми дойде вдъхновение ги вадя и разглеждам и решавам коя схема да подхвана... То е ясно, че няма да мога да ушия всичките, но нека да има за поколенията!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    Аз съм си ги разпределила в джобчета по категории- жинотни, цветя, разни и др...
    Каква си подредена... Моите са разхвърляни из целия компютър - никаква система, никакъв ред. Не супа, ами гювеч е станало. Иначе ги шия и/или давам на майка ми.

    Освен това си събирам и картинки, които някой ден ще направя на схеми...

  6. #6

    Подразбиране

    Моите схеми пък са разпределени по дизайнери. И аз като lubopitko от време на време им хвърлям по едно око. При мен решението какъв гоблен ще шия е силно зависимо от настроението ми. Та по тази причина освен, че не мога да шия само едно нещо, не мога и да правя много дългосрочни планове

  7. #7

    Подразбиране

    и аз така като werty такъв гювеч е станало, че вече не знам какво имам и какво нямам, понеже много работим с компютъра и все нещо му става откакто гърмях няколко пъти всичко записвам на дискове, но и там нищо не е подредено, като затърся нещо............направо ми се доплаква Всички схеми са за мое ползване и на майка ми естественно, нали знаете окото е ненаситно :wink:

  8. #8
    doni
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте,

    И аз като Вас си събирам схемите в служебния и личния компютър, но са в абсолютен безпорядък и само от време на време ге качвам на някои диск да не се затрият. Като имам възможност пускам за разпечатка по някоя страница за разпечатка да преценя доколко е добра схемата и дали си заслужава. Ако е нечетлива я затривам. Не искам да я дам на някой и после да ме благославя за мечешката услуга. Незнам дали някога ще ушия и една малка част от тях, първо защото нямам много време за шиене и второ междувременно като ходя по магазините за гоблени си харесвам някои готова комплектовка и си я купувам. И в момента имам две, които чакат звездния си миг. Иначе с удоволствие ги раздавам на познати, които шият.

  9. #9

    Подразбиране

    Чесно казано аз нямам много схеми а само тези които много съм харесала или смятам да ушия

  10. #10

    Подразбиране Re: Кой какво прави с безплатните схеми?

    Цитат Първоначално написано от rodich
    Взех да се чудя какво правите от схемите, супа ли?
    Някой май върти бизнес с не до там информирани и безинтернетни .......
    Вие как мислите?
    Че това отдавна е известно, даже имаше спор с някои от възползвалите се (Милена Стил). Въртят си бизнес хората, както могат и докато има кой да им купува

    Аз моите "безплатни схеми" ги подреждам по дизайнер и ги шия лека-полека...поне действам по въпроса, де. Давам на който се интересува, само че нямам много познати които се интересуват от шиене.

  11. #11

    Подразбиране

    и аз събирам схеми на личния и служебния си компютър;подредила съм ги в папки, за да мога лесно да се ориентирам в тях;готова съм да ги споделя с роднини и приятели, които се интересуват от тях, но не мога да кажа със сигурносг дали всички са качествени;много ми се иска да ушия по-голямата част от тях, но знам, че едва ли някога ще имам достатъчно време за това ... въпреки това, ми доставя удоволствие дори и само да ги разглеждам

  12. #12

    Подразбиране

    :? Знаете ли момичета, в самото начало ми беше много интересно когато четях: може ли и на мен,пратете и на мен, но после осъзнах, че това е страст, така както е със шиенето на гоблените.А иначе имам свалени само пет гоблена,тъй като за мен все не остава място в пустия компютър.Но пък много обичам да разглеждам
    ..::Gobelin World::..

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    :? Знаете ли момичета, в самото начало ми беше много интересно когато четях: може ли и на мен,пратете и на мен, но после осъзнах, че това е страст, така както е със шиенето на гоблените.А иначе имам свалени само пет гоблена,тъй като за мен все не остава място в пустия компютър.Но пък много обичам да разглеждам
    Абсолютно си права, че е страст. Аз си ги събирам на компютъра и често си ги разглеждам и си мисля коя да подхвана като свърша с настоящата . Ще ми се да се шиеше по-бързо. Ако не успея да избродирам всички, поне ще им се нарадвам на картинка

  14. #14

    Подразбиране Re: Кой какво прави с безплатните схеми?

    Цитат Първоначално написано от Renny
    Цитат Първоначално написано от rodich
    Някой май върти бизнес с не до там информирани и безинтернетни .......
    Че това отдавна е известно, даже имаше спор с някои от възползвалите се (Милена Стил). Въртят си бизнес хората, както могат и докато има кой да им купува
    Това го вметнах, защото срещнах в multiply онова полско букетче, което 2 пъти си купувам и двата пъти го подарявах /явно не му е п исано аз да го ушия хехе/
    А други явно списания издават - галерия и дух домашен .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Просто си ги събирам. Когато някой поиска нещо, което имам изпращам.

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •