Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 118
  1. #46

    Подразбиране

    Аз също си ги събирам,та като дойде музата вадя и почвам да избирам.

  2. #47

    Подразбиране схеми

    Момичета , аз също събирам всичко което ми хареса/ то какво ли не ми харесва- човешко око ненаситно/ Опитвам се да ги сортирам по категории- религия , пейзажи, цветя......... и си ги качвам на дискове. Сигурно 100 живота няма да ми стигнат да ушия всичко , но тук има такива красоти , че как да не ги искам.

  3. #48

    Smile

    Ако не бяха хората като Masha, Manka, Mari_ar, Nia, дано не съм пропуснала някого и аз нямаше да имам схемите, които исках. Видях много различни гоблени във форума и това ме запали още повече.Не знам дали е по-евтино да си го купиш гоблена готов, но емоцията от изтеглянето на схемата, през събирането на конци, до изработването е неповторима. Благодаря на всички, които са се отзавали на моите искания! Бъдете здрави!

  4. #49

    Подразбиране

    Аз си ги събирам,събирам.вече си имам свой компютър/че то иначе децата ме гонят/.Лошото е,че са неподредени и ми е трудно да намеря нещо и да помогна на другарчето.Около празниците обаче- обещавам - ще ги подредя.А иначе - кой каквото и да иска - и аз искам същото!

  5. #50

    Подразбиране

    И аз така си ги трупах докато един ден компютърът ми не се скапа.Сега вече са качени в dox и на cd,а когато имам възможност си окомплектовам набелязаните.Така де,трупам материал за пенсия

  6. #51

    Подразбиране

    Да това е болест.Само да не видя нещо ново или хубаво гледам да си го сваля веднага.Има предостатъчно и за чорба и за гювеч но....
    Най лошото е когато ми потрябва някой за някого забравям в кой компютър е . Сега уж взех да ги събирам на едно място но за това ще ми трябва многоооо време и дали изобщо ще успея и аз не знам.
    Удоволствие е да ги имам всички знаем че за да ушием всичко което ни харесва ще ни са нужни по 100 живота.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  7. #52

    Подразбиране

    В началото,колекционирането на схеми ми действаше почти наркотично.Свалях каквото ми падне.После започнах да подбирам темите и най накрая взе да ми просветва все пак да гледам какво е качеството им.Естествено,първите свалени схеми изтрих,понеже бяха с лош скан или отвратителен пренабор.После се ограничих до сваляне на пейзажи,религия,животни и малко цветя. и колекции от 2-3 фирми-производителки.
    С течение на времето станах изключително капризна и свалям много рядко,само ако съм сигурна,че ще го ушия.Готови комплектовки отдавна не използвам.Те бяха в началото-докато се учех да шия.
    Благодарение на съфорумците с по-голям стаж от мен,се научих да правя собствени пренабори,прогони и собствени дизайни.И понеже ме очаква цял голям класьор със схеми,които ме очакват,само се разхождам и разглеждам.И то не винаги.
    Иначе изхабих 3 тонера и незнам колко си пакета с хартия да разпечатвам.
    Последната ми мания е да гледам в "Заявки"и ако някой търси нещо,което имам,да му го изпращам директно на мейла и да създавам моменти на изненада.Просто където имам възможност и време,помагам.Понякога свалям или търся заради някой друг,но трябва да призная,че тук подхождам субективно.
    Предполагам,че всеки начинаещ и по-нататък вече "печен" ще извърви този път.Моят съвет е - гледайте какво сваляте и с какво качество е скана или пренабора.
    Благодаря на тези,които бяха така добри в началото да ми подадат ръка и да ми вдъхнат кураж.Имена няма да изреждам,за да не пропусна някой.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #53

    Подразбиране

    благодаря на всички,който досега са ми помагали да намеря някоя схема. харесвам гоблените,но не мога да шия много бързо. така или иначе съм още начинаеща в това и ще ми трябва много време докато стигна нивото на някоя от вас. благодаря ви че ви има!!!!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  9. #54

    Подразбиране

    Отначало като намерих форума свалях само това което ми се искаше да ушия и тогава открих ХАЕД и стана тя каквато стана,колекционирам техни схеми та пушек се вдига.Имам над 2 GB само техни схеми и продължавам да събирам.Доставя ми удоволствие когато някой търси нещо ,ако имам схемката да му я пратя.Схемите освен в моя комп ги има в кома на мъжа ми ,записани на диск и на флашка която си купих специално за това.Имам разпечатани 10 тина схеми ,като съм им събрала и конците и чакат да ги ушия.Раздавам схеми предимно в нета,покрай мен никой не е запален по гоблените.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #55

    Подразбиране

    Иаз като Тайс отначало свалях всичко, докато не съббрах много дискове със схеми. Мислех си "Колко е красиво това гобленче, ще си сваля един ден все ще го ушия", уви и 4 ръце да имах нямаше да ми стигнат. Сега гледам в заявките някой ако търси някой схема, която аз имам - изпращам веднага, това ми доставя удоволствие - че на някого съм била полезна.

  11. #56

    Подразбиране

    Момичета, от къде я изровихте тази тема?
    Чак носталгия ме обхвана!

    Сега си виждам развитието за 4 години, благодарение на форума!

  12. #57
    mamap
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте, търся схемата на гоблена "Мадона Конестабиле" на Солария ако някой го е шил нека ми я изпрати.

    pepi_lilianova@abv.bg
    Предварително ви благодаря!

  13. #58
    mamap
    Guest

    Подразбиране

    Тони благодаря ти за схемата на гоблена Вяра, Надежда и Любов.Започнах да го шия и става прекрасен

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    :? Знаете ли момичета, в самото начало ми беше много интересно когато четях: може ли и на мен,пратете и на мен, но после осъзнах, че това е страст, така както е със шиенето на гоблените.А иначе имам свалени само пет гоблена,тъй като за мен все не остава място в пустия компютър.Но пък много обичам да разглеждам
    Абсолютно си права, че е страст. Аз си ги събирам на компютъра и често си ги разглеждам и си мисля коя да подхвана като свърша с настоящата . Ще ми се да се шиеше по-бързо. Ако не успея да избродирам всички, поне ще им се нарадвам на картинка

  15. #60
    eli4o
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте ,
    аз съм нова във форума , а и в шиенето безплатните схеми ги обменяме с една приятелка , а за шиенето надявам се голяма част от тях да ушия.

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •