Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 118
  1. #61

    Подразбиране

    Откакто се регистрирах във форума съм събрала едно завидно количество схеми. Като ми потрябва нещо за подарък, отварям папката със схемите и почва едно избиранееее... Но пък хората, на които правя подарък са особено доволни и това много ме радва. За съжаление най-вероятно няма да мога да ушия всичко, което съм свалила и харесала, но поне мога да му се наслаждавам като nihao.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  2. #62

    Подразбиране

    И аз като Tais започнах да събирам на ХАЕД и се каня да шия.Събрах конците на Десире и щях да го почвам на 01.10 но една леля ме помоли да и ушия един гоблен.Една икона и тя става бавно.На Солария съм си харесала и за нея събирам и чакам конците kreinik.Имам и много почнати.Моя мъж има навика да обещава подаръци гоблени.Сега се мъча с подаръците да ги шия.Казала съм му че ако обещае още веднъж давам му той да шие.Също така търся гоблени и на приятелки които не са във форуми и не знаят как да ги търсят.

  3. #63

    Подразбиране

    Трупам си ги на Д диска така както скъперник трупа паричкиУж периодично ги подреждам в папки по някакъв критерий и все са неподредени. Като ме прихванат дяволите преглеждам и разчиствам част от тях - тези които се оказват с нечетливи схеми/ аз свалям веднага това което ми хареса, а когато имам време ги оглеждам/. Някои решавам, че вече не ги харесвам толкова много и отиват в кръглата папка/кошчето/.До преди половин година периодично качвах и на диск, сега отдавна не съм - дано да не ми се срине компа, че всичко ще замине. И като трябва да шия нещо почва едно ровене, докато си харесам няколко схеми и от тях избирам. И така напълно покривам поговорката луд умора няма, само се поти!

  4. #64

    Подразбиране

    В началото си ги трупах ей така " да си ги имам" - на Д-то естествено. Сега вече търся и свалям само това което смятам да ушия.

  5. #65

    Подразбиране

    лелелеееееее колко много схеми имате

    аз пък ако ви кажа че сигурно имам само 10 схеми едва ли ще ми повярвате

  6. #66

  7. #67

    Подразбиране

    Аууу,Цвети,при мен процедурата е абсолютно същата-теглене,преподреждане ,триене,а откакто ми заредиха принтера с мастило най-най-отбраните си ги дръпнах,че почти цяла година шиех от компа.И сега си имам една угоена папка със схеми-дано да поживея по-дългичко,че да успея повечето да ги ушия.-може да си отворя галерия.че близки все ме питат къде ще ги слагам толкоз много.Само че моят архив от папки моят мъж го е сложил с в Е-то-има ли значение къде е /важното е да не се изгуби/
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  8. #68

    Подразбиране

    Ох, и аз съм като Чичо Скруч. Трупам. трупам... да има. За мен, за приятелки, за братовчедки. Ама съм ги подредила в папки. Пък ако се срине компа да му мисля- ще трябва да почвам отначало. А тези, които вече съм ушила, ги събирам в една голяма кутия и ако някой ми ги поиска, ги подарявам. Те веднъж като са ушити, няма да ги повтарям, обаче ми свиди да ги изхвърлям.

  9. #69

    Подразбиране

    И аз трупам. Имам доста на личния и доста на служебния компютър. Но всичко е обединено във файл организатора на ABV.bg. Много е удобен при положение, че можеш винаги от всеки компютър да го видиш. Сега съм се замислила да карам съпругът да ги запише на диск за да имам по - голям сигурност. Иначе и аз трупам - разделени в папки по производители. Принтирани са доста - почти две папки са така да се каже готови за шиене. А сигурно съм си направила комплектовите / конци, панама, схеми/ на десетина. И то повечето са от интернет. Стигнах до извода, че готовите комплектовки направо "оплескват" гоблена. Но ако попадна на нещо, което да ме грабне на първо гледане веднага го свалям. И не знам защо , но предпочитам да са пренабор - xsd или pat файлове. Имам и други - сканирани схеми, но при тях е едно рязане, лепене.....

  10. #70

    Подразбиране схеми

    И аз ги събирам,но вече не само в компютъра.Прехвърлихме ги на дискове,но и те не ни дават голяма гаранция.Доста неща отидоха напразно,като че щях да ги ушия,но ми е криво.Сега ми ги свали схемите на флашка и уж съм по-спокойна.А иначе,много често си ги разглеждам и някои чистя и се питам защо съм ги сваляла.Сигурно е някаква форма на пристрастяване.

  11. #71

    Подразбиране

    Маша, флашката също може да се развали Моята си заразих с вируси и като се форматира, всичко отиде на кино...

    Качвам схемите си в интернет - по разни страници, със скрит статус, виждам ги само аз, за да не играят метли.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  12. #72

    Подразбиране

    Аз също ги събирах по флашки и дискове, но вече доста файлове ми се повредиха и не се отварят. Сега като Захарчето си ги качвам на сайтове така, че само аз да ги виждам.

  13. #73

    Подразбиране жаска

    При мен е същото.Свалям,свалям и после избирам.Вярна е приказката,че човешкото око е ненаситно.Сигорно трябва да живеем 100г.след новото летоброене за да ги направим.А дано... Сори- Васка
    Редактирано от vaska : 25.01.2010 в 09:40. Причина: Грешно име

  14. #74

    Подразбиране

    Аз си ги събирам, правя си колекция . Иначе съм си заделила в отделна папка, гоблените, които ме грабнаха най-много и някой ден сигурно ще ги ушия.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ninada Виж мнение
    В началото си ги трупах ей така " да си ги имам" - на Д-то естествено. Сега вече търся и свалям само това което смятам да ушия.
    Момичета, чета в тая темичка и на няколко пъти срещам 'Д-то'... може ли да попитам как да го разбирам, защото единственото словосъчетание, в което съм го срещала досега е 'да си седна на Д-то' ...

    Не го приемайте като обида, по-скоро малко майтап , ама аз наистина не разбирам за cd ли става въпрос или нещо друго??

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •