Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 118
  1. #76

    Подразбиране

    "Д"-то е локален диск Д на компютъра. При евентуален срив в операционната програма преинсталацията се прави на локален диск"С", и тогава там всичко се изтрива. Но и "Д" не е сигурно, защото ако се повреди самият твърд диск на компютъра и това няма да ви помогне. Затова ценните неща си ги слагайте и на други носители, най сигурни са СД-тата, но може двд и флаш памети.

  2. #77

    Подразбиране

    Аз пък си записвам само тези, които бих ушила. За това имам малко схеми - не повече от десетина. Харесвам по-големи (поне над 30 см) гоблени и като правило имам само по един започнат. А времето за шиене ми е много малко и един гоблен го шия повече от 1 година. Никога не бих продавала от безплатните схеми. Може да потърся на някой който няма достъп до интернет.

  3. #78

    Подразбиране

    Събирам, събирам, събираааам общо взето всичко , което ми хареса и което бих ушила - не че ще ми стигне живота, но за всеки случай - медицината напредва и може и да доживеем до към то 300 години А и си мисля, че щом аз искам някои неща трябва и да имам , за да съм в услуга на някоя от вас, нали?!? А иначе ги трупам по папки , в които и аз не зная вече какво точно има!

  4. #79

    Подразбиране

    Ако доживеем до толкова ще трябва да си купим и още жилища ,че ще запълним стените и няма да има място за нови гоблени.

  5. #80

    Подразбиране

    Бибе, аз съм с теб по въпроса за медицината - твърдо вярвам че ще изкараме докъм 200-300 г и като истински баби яги има да си менкаме схемички, та пушек ще се вдига

  6. #81

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    .............. най сигурни са СД-тата, но може двд и флаш памети.
    Това не е верно - моите СД-та и ДВД-та отидоха - има няма 50-на броя , сега имам само това, което ми е на компа
    А темата за флашките - познавам човек, на които същата се разпадна и инфото отиде на кино..........

  7. #82

    Подразбиране

    Ясно... само че не е задължително да е 'д'... моят е 'е', а на предишния ми компютър беше 'f'... затова помислих, че по-скоро става въпрос за сд.

    А за трайността... споделям мнението на dig-tag, макар че не можах да стигна нейната бройка... Няколко сд-та ме прецакаха
    Изобщо... става ли въпрос за дигитални носители... май няма сигурно... Разпечатвайте си схемите докато е време

    И в тоя дух да споделя, че преди много време ми разпечатаха едни материали, не знам с каква техника, но с времето мастилото просто изчезна ...
    Та... май последния ми извод е: Шийте по-бързо!

  8. #83

    Подразбиране

    Аз пък освен на Д-то на личния и на служебния компютър, разпечатвам тези които имам намерение да ушия ( вече са три папки). Следващата ми стъпка е да ги запазя във файл организатора dox.bg на abv.bg. Там съм ги разделила в папки по производители за да ми е лесно да ги търся. Ако видя, че някой търси нещо, което имам много лесно му го пращам. Ако видя нещо, което ми харесва - веднага го "свалям". Дано "застраховката" ми е надежна.

  9. #84

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от ba4iiska Виж мнение
    Аз пък освен на Д-то на личния и на служебния компютър, разпечатвам тези които имам намерение да ушия ( вече са три папки). Следващата ми стъпка е да ги запазя във файл организатора dox.bg на abv.bg. Там съм ги разделила в папки по производители за да ми е лесно да ги търся. Ако видя, че някой търси нещо, което имам много лесно му го пращам. Ако видя нещо, което ми харесва - веднага го "свалям". Дано "застраховката" ми е надежна.
    ba4iiska, идеята ти за dox.bg е страхотна! И аз така ще направя.
    gpp_dm@abv.bg
    www.gppdm.multiply.com

    Повтарям си, че всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни. От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.

  10. #85
    kremena64
    Guest

    Подразбиране




    Molq izpratete mi shema na goblena s DMC konci lia_shakira@abv.bg
    Редактирано от kremena64 : 21.02.2010 в 14:19.

  11. #86

    Подразбиране

    Аз със безплатните схеми шия
    Шила съм Свети Георги
    Исус с Мария и Възкресението

  12. #87

    Подразбиране

    И аз като повечето тук си ги събирам на личния и на служебния компютър и в папка .Давам на майка ми на една комшийка или които ми поиска и си хареса нещо.

  13. #88

    Подразбиране

    Не бях чела тази тема,но аз понеже винаги имам опасения да не ми се повреди компютъра,който е вече на възраст всъщност..та от едно известно време започнах да изпринтвам нещата които има вероятност да ушия..а те нямат край..разделям ги някак в класьори на теми,имам 7-8 претъпкани класьора,отделно имам и разни дребосъци от по лист схема,така че сещайте се какъв наличен архив съм си докарала..поради липсата на всякакво място съм попренесла гобленарските си неща в баба ми,която все още ги побира и приема/не е ясно до кога ще ме трае/
    Иначе имам повечето и в електронен ариант,но пък когато започвам нов гоблен в папките ми е по-удобно да прелиствам схемите,които са прилежно подредени и в джобове да не се мачкат схемите,отделно пък събирам и списанята Галерия бродерия,така че нещата ми се разрастват ежедневно
    Разбира се и раздавам каквото имам на който каквото си поиска

  14. #89

    Подразбиране мнение

    Момичета това нашето да не е нова диагноза, значи аз съм много зле!!!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз вече съм го признала.Че шия ,шия,но съпъстващата страст е да колекционирам схеми.Все ми се струва,че точно такава схема ще ми потрябва в един момент и точно това ще ми се шие,пък няма да имам схема......Осъзнавам си прблема все още....

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •