Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Показване на 106 до 118 от 118

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    А аз си мислех, че само аз съм така, събирам схеми, като че ли се подготвям за обсада. Когато изляза, все се прибирам,с нещо от гобленарските магазини.Вече в къщи няма място от моите гобленарски пособия Успокоих се , че има и други като мен

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    А аз си мислех, че само аз съм така, събирам схеми, като че ли се подготвям за обсада. Когато изляза, все се прибирам,с нещо от гобленарските магазини.Вече в къщи няма място от моите гобленарски пособия Успокоих се , че има и други като мен
    Далеч не си само ти,нали виждаш,всички ни тресе тази болест, запасирвам се с всичко като за последно,око ненаситно все не ми стига и трупам ли трупам...имам материали и схеми за гоблени за десет живота напред..

  3. #3

    Подразбиране

    мойте схеми са подредени на рар в флашка ги държа в случай че компа ми бъбне за да ушия всичко няма да ми стигнат годините имам и извадени на принтер но не смогвам да зареждам боя и скъпо ми идва пари за 2 гоблена всички сме така май заредени за 100 години

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Далеч не си само ти,нали виждаш,всички ни тресе тази болест, запасирвам се с всичко като за последно,око ненаситно все не ми стига и трупам ли трупам...имам материали и схеми за гоблени за десет живота напред..
    Ей, това е - око ненаситно! И аз искам десетина живота, за да ушия всичко, което харесвам!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atina Виж мнение
    Ей, това е - око ненаситно! И аз искам десетина живота, за да ушия всичко, което харесвам!
    А аз така от презапасирване на изпринтени схеми съм напълнила много на брой класьори,сега и за тях нямам място

  6. #6

    Wink

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Момичета,като ви чета установих,че това нашето не е диагноза,а суперимунитет срещу психически проблеми,вследствие натовареното ни ежедневие.Представяте ли си ако ги нямаше гоблените..........

    Колко точно казано

  7. #7

    Подразбиране

    Ох,така е!Но все пак къщата е пълна и със списания,които не давам никой никъде да мести.Трябват ми.Вечер като си легна си взема две-три,листя си и си мечтая/чувам,че ми се смеете/!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Какво да правя със схемите?До скоро ги събирах в компютъра си и установих,че половината няма да ги ушия никога ,а само ми заемат място.За това направих група във фейсбук в която в отделни албуми са схемите за да зарадвам повече хора.Ненужното за мен се оказа нужно на други и така всички са доволни.Името на групата няма да напиша тук да не си навлека гнева на админите
    Опитвайки за 1000 път не си изгубил време и сили ,защото вече знаеш 1000 начина как да не го правиш! vanina_1975@abv.bg http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn...?id=1588627361

  9. #9

    Подразбиране

    И аз съм със същата диагноза-искам да ушия всичко,всичко...Смеех се,че като дойде краят на света все ще съм намерила едно ъгълче,че да си шия до другият край.За съжаление се появиха проблеми с очите,но и на това намерих цаката-просто шия на по-едра панама.Голяма лудост,голямо хоби и голям кеф да създадеш нещо с ръцете си.А колко още живота ми трябват?!

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •