Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 118
  1. #1

    Подразбиране Кой какво прави с безплатните схеми?

    Взех да се чудя какво правите от схемите, супа ли?
    Някой май върти бизнес с не до там информирани и безинтернетни .......
    Вие как мислите?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Аз се каня да ги шия всичките но надали ще мога но пък правя нещо друго подарявам ги на познати които нямат интернет .А те се радват много и аз съм доволна че им доставям поне малко радост, не виждам смисъл да продавам нещо за което не съм дала пари .Но сигурно има и такива които продават схемите това не би ме учудело , има и такива които просто си клекционират схеми и не виждам нищо лошо в това.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също подарявам на причтелки и на майка ми. Все пак колко гоблена могат да се шият наведнъж


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм си ги разпределила в джобчета по категории- жинотни, цветя, разни и др... Прибрала съм ги в една папка и в плик, да не събира прах... И са под леглото. Когато ми дойде вдъхновение ги вадя и разглеждам и решавам коя схема да подхвана... То е ясно, че няма да мога да ушия всичките, но нека да има за поколенията!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    Аз съм си ги разпределила в джобчета по категории- жинотни, цветя, разни и др...
    Каква си подредена... Моите са разхвърляни из целия компютър - никаква система, никакъв ред. Не супа, ами гювеч е станало. Иначе ги шия и/или давам на майка ми.

    Освен това си събирам и картинки, които някой ден ще направя на схеми...

  6. #6

    Подразбиране

    Моите схеми пък са разпределени по дизайнери. И аз като lubopitko от време на време им хвърлям по едно око. При мен решението какъв гоблен ще шия е силно зависимо от настроението ми. Та по тази причина освен, че не мога да шия само едно нещо, не мога и да правя много дългосрочни планове

  7. #7

    Подразбиране

    и аз така като werty такъв гювеч е станало, че вече не знам какво имам и какво нямам, понеже много работим с компютъра и все нещо му става откакто гърмях няколко пъти всичко записвам на дискове, но и там нищо не е подредено, като затърся нещо............направо ми се доплаква Всички схеми са за мое ползване и на майка ми естественно, нали знаете окото е ненаситно :wink:

  8. #8
    doni
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте,

    И аз като Вас си събирам схемите в служебния и личния компютър, но са в абсолютен безпорядък и само от време на време ге качвам на някои диск да не се затрият. Като имам възможност пускам за разпечатка по някоя страница за разпечатка да преценя доколко е добра схемата и дали си заслужава. Ако е нечетлива я затривам. Не искам да я дам на някой и после да ме благославя за мечешката услуга. Незнам дали някога ще ушия и една малка част от тях, първо защото нямам много време за шиене и второ междувременно като ходя по магазините за гоблени си харесвам някои готова комплектовка и си я купувам. И в момента имам две, които чакат звездния си миг. Иначе с удоволствие ги раздавам на познати, които шият.

  9. #9

    Подразбиране

    Чесно казано аз нямам много схеми а само тези които много съм харесала или смятам да ушия

  10. #10

    Подразбиране Re: Кой какво прави с безплатните схеми?

    Цитат Първоначално написано от rodich
    Взех да се чудя какво правите от схемите, супа ли?
    Някой май върти бизнес с не до там информирани и безинтернетни .......
    Вие как мислите?
    Че това отдавна е известно, даже имаше спор с някои от възползвалите се (Милена Стил). Въртят си бизнес хората, както могат и докато има кой да им купува

    Аз моите "безплатни схеми" ги подреждам по дизайнер и ги шия лека-полека...поне действам по въпроса, де. Давам на който се интересува, само че нямам много познати които се интересуват от шиене.

  11. #11

    Подразбиране

    и аз събирам схеми на личния и служебния си компютър;подредила съм ги в папки, за да мога лесно да се ориентирам в тях;готова съм да ги споделя с роднини и приятели, които се интересуват от тях, но не мога да кажа със сигурносг дали всички са качествени;много ми се иска да ушия по-голямата част от тях, но знам, че едва ли някога ще имам достатъчно време за това ... въпреки това, ми доставя удоволствие дори и само да ги разглеждам

  12. #12

    Подразбиране

    :? Знаете ли момичета, в самото начало ми беше много интересно когато четях: може ли и на мен,пратете и на мен, но после осъзнах, че това е страст, така както е със шиенето на гоблените.А иначе имам свалени само пет гоблена,тъй като за мен все не остава място в пустия компютър.Но пък много обичам да разглеждам
    ..::Gobelin World::..

  13. #13

    Подразбиране Re: Кой какво прави с безплатните схеми?

    Цитат Първоначално написано от Renny
    Цитат Първоначално написано от rodich
    Някой май върти бизнес с не до там информирани и безинтернетни .......
    Че това отдавна е известно, даже имаше спор с някои от възползвалите се (Милена Стил). Въртят си бизнес хората, както могат и докато има кой да им купува
    Това го вметнах, защото срещнах в multiply онова полско букетче, което 2 пъти си купувам и двата пъти го подарявах /явно не му е п исано аз да го ушия хехе/
    А други явно списания издават - галерия и дух домашен .....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Просто си ги събирам. Когато някой поиска нещо, което имам изпращам.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз също обичам да ги събирам от колекционерска страст.
    Много от "безплатните схеми" съм дала на колежки на майка ми, които страшно много се радват. Те все нямат възможност да отделят на куп пари за готова комплектовка, а и с годините имат по-много останали конци, които сега им влизат в употреба.
    Също по-някога ми е приятно да ги разглеждам и да си мечтая, колко от бих могла да ушия

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •