Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 118
  1. #31

    Подразбиране безплатни схеми

    Събрах доста схеми и продължавам да събирам,просто не мога да се спра.Записвам си ги в една папка в компа и с удоволствие ги показвам на гостите си/естествено ако желаят/.Помагам и на всички вас от форума ,когато и с каквото мога.Не смятам да развивам бизнес с тях,а те са моята колекционерска страст. Разбира се ,събирам и записвам само това,което ми допада :wink:

  2. #32

    Подразбиране

    И аз си ги колекционирам.Подредила съм ги по дизайнери и ако някой ми поиска нещо давам.

  3. #33

    Подразбиране

    От години съвирам всякакви схеми от вестници и списания. Имам и такива,които съм взела от познати вече ушили своите гоблени и съм ги направила на комплекти от схема/понякога надраскана/, мостра на конците и снимка,ако има такава. От скоро съм във форума и видях колко много възможности имам. Но си изтеглих само тези, които смятам да ушия, разпечатвам ги и когато видя,че всичко е О.К. ги изтривам от компютъра за улеснение.Но вече ще ги пазя,за да мога и аз да изпращам поне от там.Нямям сканиращо устройство и от другите мога да дам само на ръка. А по въпроса за продажбите никога не бих продала това,което съм получила безплатно. Не съм го правила дори,когато съм купила готов комплект. Давам модела с удоволствие,дори помагам за набавяне на конците.

  4. #34

    Подразбиране

    Събирам, разглеждам си събраното и ако нещо много ми хареса и ми е дошло вдъхновението - шия . А също и раздавам - на който, каквото си хареса .
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  5. #35

    Подразбиране Еееееееееееее

    Ами колекция :wink:

  6. #36

    Подразбиране

    Не съм събрала нито една схема от форума повечето шия готови комплектовки не смея сама да комплектовам мисля ,че няма да се справя :?

  7. #37

    Подразбиране

    Схемите, които са в нета са страхотни. Най-вече са по-различни от отдавна познатите ни Вилерови. Освен това се добива информация и за други дизайнери - това което не може да стане само от списания или пък да не говорим за магазините, където освен на Милена стил и тук там Вервако - нищо не можеш да намериш.
    Между другото - разгледахте ли вече новия брой на Галерия Бродерия - страшна работа - поне да бяха публикували някой модел от по-неизвестен сайт, ами то - все до болка позната история. На всичкото отгоре - схемите са им грешни. Веднъж комплектовах един на свекърва ми и се оказа, че цял ред квадратчета се повтаря.
    Сега започват нов бизнес - ще внасят и конци - от некачествени по некачествени. Що не вземат да внасят истинско ДМС или оргинални Вилерови комплектовки???

  8. #38

    Подразбиране Re: za shemite

    aziskam da popitam kade sa tezi bezplatni shemi.za6toto se registrirah no o6te mi e nqkakavo omotano v saita?ako mojete da me naso4ite 6te sam vi blagodarna

  9. #39

    Подразбиране Какво

    Колекционирам ги, ако някой търси нещо му ги давам, свалям си ги на дискове.Наскоро в ЛС получих един линк и като го отворих компютъра ми се напълни с вируси, добре че се задейства антивирусната

  10. #40

    Подразбиране

    Ами чорба
    Дето вика любимият ми мъж само му пълня компютъра с глупости.
    Имам чувството че вече от шиеща гоблени съм станала колекционираща схеми.
    Като има толкова красиви модели и просто го сърбят човек ръцете да ги ушие, а като не му остава време да ги ушие поне да ги има и да им се радва. :wink:

  11. #41

    Подразбиране

    Записвам ги на дискове и вече всички познати ( гобленарите са малко ) , които нямат нет в къщи ми искат схеми , и ако са в колекцията ми - принтирам и давам. А удоволствието е мое , защото когато искам нещд ново да започна , вместо да обикалям и търся , просто принтирам , купувам конците и ........работя.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Aliena
    Ами чорба
    Дето вика любимият ми мъж само му пълня компютъра с глупости.
    Имам чувството че вече от шиеща гоблени съм станала колекционираща схеми.
    И при мен положението е същото.

  13. #43

    Подразбиране Схеми

    Досега съм шила основно готови комплектовки,но напоследък реших да се пробвам да си ги правя сама.Доставя ми страхотно удоволствие.Откакто открих този сайт не мога да спра да мисля за него.Влизам винаги ,когато имам време и страшно много ми харесва.Научавам някои новости.Мисля,че всеки има нужда от малко разнообразие,което тук е в изобилие.Скоро започнах да събирам разни хубави неща оттук-макар,четук са много-и ми се иска да ушия всичко,но все пак човек не смогва.Благодаря на всички отзивчиви хора ,които откликват безрезервно на молбите на хората занимаващи се с това изкуство.А мисля,че от това бизнес кой знае какъв не може да става.Но това е мое мнение. :wink:

  14. #44

    Подразбиране отг.

    Направо си е болест. Докато не можех да влизам и да разглеждам/защото аз сама не мога да сваля нищо / знаех само готовите комплектовки и магазините, където ги продават. Сега всяка сутрин след като прегледам вестниците, правя преглед и на форума по последната дата , за да не изостана или изпусна нещо.Май вече повече гледам отколкото шия.А ако ми оставят стария компютър за да не се страхувам, че ще изтрия нещо на детето от документите,сигурно ще седя по цял ден.Схемите, които свалям/с помощта на дъщеря си/ ги показвам на двете си приятелки и започва великото колебание какво да ушием и как да комплектоваме конците и май спираме да се оплакваме от мъжете си и от болестите си.Така се увличаме в приказки, че и кафето ни изстива.Дали ще ни се оцени труда или ще седят в някоя кутия ушитите гоблени зависи от наследниците ни.Обещала ми е винаги да има една стена с гоблени в дома й.А сигурно има и такива хора, които мислят да търгуват с труда и времето на всички от вас, които откривате тези красиви неща.Но то има за всички. Вие търсете за себе си и за такива, които оценяват труда ви.Поздрави.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво Masha , това ще го запомня , достави ми удоволствие " Вие търсете за себе си и за такива, които оценяват труда ви."
    Хубава мисъл , която отценям , браво


Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •