Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Показване на 106 до 118 от 118
  1. #106

    Подразбиране

    Всичко казано ми е толкова познато-много принтирани схеми,още повече в компа,желание да имам всичко ,което си харесам.Сутрин не мога да стана рано за да шия,но пък съм шила до 2-3 ч,а дори съм осъмвала с иглата,макар и само 2-3 пъти.Но сега от 1-2 седмици съм бясна на себе си,че в 21 ч вече ми се спи,вместо да си шия като знам колко неща ме чакат.Вкъщи отдавна ме гледат като полезно изкопаемо,но вече приеха недостатъка ми в резултат на който пълня гардероба със зестра за децата.Осъзнах ,че само другите като мен могат да ме разберат и спрях да се оправдавам.На забележките ,че на празник не се шие-отогварям ,че това ми е греха и нямам време да безделнича.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #107

    Подразбиране

    А аз за празниците съм казала, че това не е работа а удоволствие. Иначе ако не използвам тези дни нищо няма да мога да свърша
    Но поне в къщи моите мъже уважават хобито ми. За да не трупам принтирани схеми, за един рожден ден мъжа ми ми подари цветен принтер със скенер за да мога да си принтирам, каквото и колкото си искам. Даже, като започна нещо да нервнича и малкия и големия мъж ми казват " .. ти седни и побоцкай, а аз ще свърша еди-какво си..."
    Е, болестта си е болест - имам си мой хард диск, на който има поне 20GB схеми и списания и си го допълвам всеки ден като свърши мястото на него сигурно за следващ рожден ден ще получа нов хард диск . Като имате в предвид, че събирам схеми само на неща, които бих се хванала да шия - явно трябва да имам още десетина живота .
    А за панами и конци, няма какво да разправям - от вашата кръвна група съм. Един приятел на мъжа ми, го бъзика, че неговата жена нямало къде да изчезне - винаги можел да ме намери в гобленарските магазини, ако не съм си в къщи да бродирам

  3. #108

    Подразбиране

    Олеле,оказа се че повечето във форума сме с една и съща диагноза.За съжаление и аз вечер не мога да шия от преумора,а преди съм го правила,даже съм шила до ранни зори,сега е изключено,в това напрегнато и изнервено ежедневие аз за себе си съм преценила че ще шия сутрин за сметка на вечерите,иначе трябва изобщо да се откажа,а нямам такова намерение,поне за сега.По празници също шия,само тогава имам цял ден да шия когато ми е кеф,баба ми се сърдеше ама видя че няма ефект от това и престана.Всяка от нас си е преценила в кой час на денонощието може да шие,няма такова оправдание като "нямам време",очевидно е че най-вече се лишаваме от сън,но не и от гоблените!

  4. #109

    Подразбиране

    Момичета,като ви чета установих,че това нашето не е диагноза,а суперимунитет срещу психически проблеми,вследствие натовареното ни ежедневие.Представяте ли си ако ги нямаше гоблените..........
    rusinova@mail.bg

  5. #110

    Подразбиране

    А аз си мислех, че само аз съм така, събирам схеми, като че ли се подготвям за обсада. Когато изляза, все се прибирам,с нещо от гобленарските магазини.Вече в къщи няма място от моите гобленарски пособия Успокоих се , че има и други като мен

  6. #111

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    А аз си мислех, че само аз съм така, събирам схеми, като че ли се подготвям за обсада. Когато изляза, все се прибирам,с нещо от гобленарските магазини.Вече в къщи няма място от моите гобленарски пособия Успокоих се , че има и други като мен
    Далеч не си само ти,нали виждаш,всички ни тресе тази болест, запасирвам се с всичко като за последно,око ненаситно все не ми стига и трупам ли трупам...имам материали и схеми за гоблени за десет живота напред..

  7. #112

    Подразбиране

    мойте схеми са подредени на рар в флашка ги държа в случай че компа ми бъбне за да ушия всичко няма да ми стигнат годините имам и извадени на принтер но не смогвам да зареждам боя и скъпо ми идва пари за 2 гоблена всички сме така май заредени за 100 години

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Далеч не си само ти,нали виждаш,всички ни тресе тази болест, запасирвам се с всичко като за последно,око ненаситно все не ми стига и трупам ли трупам...имам материали и схеми за гоблени за десет живота напред..
    Ей, това е - око ненаситно! И аз искам десетина живота, за да ушия всичко, което харесвам!

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atina Виж мнение
    Ей, това е - око ненаситно! И аз искам десетина живота, за да ушия всичко, което харесвам!
    А аз така от презапасирване на изпринтени схеми съм напълнила много на брой класьори,сега и за тях нямам място

  10. #115

    Wink

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Момичета,като ви чета установих,че това нашето не е диагноза,а суперимунитет срещу психически проблеми,вследствие натовареното ни ежедневие.Представяте ли си ако ги нямаше гоблените..........

    Колко точно казано

  11. #116

    Подразбиране

    Ох,така е!Но все пак къщата е пълна и със списания,които не давам никой никъде да мести.Трябват ми.Вечер като си легна си взема две-три,листя си и си мечтая/чувам,че ми се смеете/!!!

  12. #117

    Подразбиране

    Какво да правя със схемите?До скоро ги събирах в компютъра си и установих,че половината няма да ги ушия никога ,а само ми заемат място.За това направих група във фейсбук в която в отделни албуми са схемите за да зарадвам повече хора.Ненужното за мен се оказа нужно на други и така всички са доволни.Името на групата няма да напиша тук да не си навлека гнева на админите
    Опитвайки за 1000 път не си изгубил време и сили ,защото вече знаеш 1000 начина как да не го правиш! vanina_1975@abv.bg http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn...?id=1588627361

  13. #118

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз съм със същата диагноза-искам да ушия всичко,всичко...Смеех се,че като дойде краят на света все ще съм намерила едно ъгълче,че да си шия до другият край.За съжаление се появиха проблеми с очите,но и на това намерих цаката-просто шия на по-едра панама.Голяма лудост,голямо хоби и голям кеф да създадеш нещо с ръцете си.А колко още живота ми трябват?!

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •