Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Smile Владимимиир Димитров-Майстора

    Здравейте момичета и момчета!
    Шил ли е някой гоблен по картина на Владимир Димитров- Майстора?
    Ако не ви зартуднява бихте ли сложили снимка и да рзкажете повече за техниката, панамата и т.н
    Предварително благодаря!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз ще шия след около седмица.Чакам да изляза от храстите на Трявна и да започна една серия с картини на Майстора.Опит все още не мога да споделя.За първия съм приготвила обикновена гобленова панама и конци Росаче,а в процеса на шиене ще преценя дали да не променя нещо

  3. #3

    Подразбиране

    Шила съм "Жетварки"и "Момиче сред ябълки".И двата са 1:1,обикновена разграфена панама 22 каунта.
    Снимките не са много ясни,но горе-долу стават.



    Имам още две груги картини за шиене по мои разработки,но те са за по-нататък,като успея да откупя "копирайт"от музея в Кюстендил,понеже са под защитата на закона за авторските права.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте момичета , някои да е шил испанска есен на Милена стил много искам да я видя готова

  5. #5

    Подразбиране

    Slava V,видях на "живо"-"Момичето сред ябълки".Много,много ми хареса.
    Колежката сподели,че е спазила предписанията.

  6. #6

    Подразбиране

    Много благодаря Маша, купила съм конците за Невеста, пък дано да стане красив. Имаме една 120 годишна къща, на която и предстои реставрация, та за там мисля да го приготвя.
    Вече съм решила да шия само ако знам точно къде ще сложа гоблена след това
    Така и дойде идеята за Невеста.
    Ако е казано после и на другите ще им дойде ред.

  7. #7

    Подразбиране

    Може ли да сложиш снимка на Невеста, или не разполагаш с такаваинтересно ми е как е интерпретирана картината като гоблен
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Нямам друга снимка освен тази на Милена стhttp://www.milenastyle.com/catalog/c...p/cPath/2_20ил.
    Ако познаваш картината добре (виждала си я скоро), кажи ни какво мислиш.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •