Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 240
  1. #181

    Подразбиране

    Последните неща над които работих.

  2. #182

    Подразбиране

    И още няколко. Последното във виртуална рамка

  3. #183

    Подразбиране

    Този не е мой, а на съфорумка . Няма страница и си позволявам да го покажа с нейно съгласие. Схемата е от нашия форум по картина на Алфред Гокел.

  4. #184

    Подразбиране

    Много са красиви и оформени с вкус!Поздравления за красотите,които твориш!

  5. #185

    Подразбиране

    Юле, направо ме разби........бижу до бижу

  6. #186

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Този не е мой, а на съфорумка . Няма страница и си позволявам да го покажа с нейно съгласие. Схемата е от нашия форум по картина на Алфред Гокел.
    браво на нея аз преди години започнах другарчето му и ми остава съвсем малко но нещо не ми хареса и стои дълбоко замразен но не съм го шила 1:4

  7. #187

    Подразбиране

    Юле, ти си като вулкан, от който изригва красота, красота...и отново красота...
    Чувствам се повече от вдъхновена когато общувам с теб не само с думи, но и чрез твоите гоблени...сътворяваш чудеса от любими ретро дами до фантазия, всичко оформено с любов и вкус...
    Подаръкът изненада в цялата си прелест е една пърхаща нежност, ако го докосна ще се разпилее на сияеща дъга от цветове...да оставим загадката-изненада за бъдещия притежател, със сигурност го заслужава...иначе не би го нарекла свой приятел...
    ...за теб, мила...за цялото ти старание, което се крие зад всяко бодче и всяка минута подарени в името на това да твориш и твориш...и все така занапред...
    Редактирано от neonila : 12.04.2014 в 09:27.

  8. #188

    Подразбиране

    Юле ти определено си като вулкан , кога успя да изшиеш всичкото това нещо , поздравления , всичко е много красиво и стилно
    v_g_g@mail.bg

  9. #189

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Този не е мой, а на съфорумка . Няма страница и си позволявам да го покажа с нейно съгласие. Схемата е от нашия форум по картина на Алфред Гокел.
    Много ми харесва.Поздравления за съфорумката.
    А и ти колко красоти си натворила....

  10. #190

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, много сте мили.

  11. #191

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени. Избрала си много подходящи рамки.

  12. #192

    Подразбиране

    Здравей, отдавна не бях разглеждала страничката ти. Всичко е толкова хубаво, че ме вдъхновява да започвам да шия бързо, бързо...

  13. #193

    Подразбиране

    Юле, ще ме изгонят от работа заради теб. От два часа седя и гледам отново и отново и отново всичко, което си сътворила. Тия последните джвъчки страхотно оформление имат, уникално паспарту

  14. #194

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни са!!

Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •