Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 240
  1. #136

    Подразбиране

    Много оригинално и стилно
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  2. #137

    Подразбиране

    Красива е станала дамата, но ти лепи ли тези мъниста или ги ши?
    zeza_v@abv.bg

  3. #138

    Подразбиране

    Първо да благодаря на всички проявили любопитство да надникнат в страничката ми и да оценят труда ми.
    За дамата ползвах камъчета, който лепих. Първо се фиксират на местото със скоч. След това се изглаждат от опаката страна с ютия БЕЗ ПАРА, но не се задържа дълго ютията, защото скоча се набръчква и камъчето се залепва за него.
    Да ви представя и последния Климт. Красиво стана нали?

  4. #139

    Подразбиране

    Юле, много е хубава, въпреки, че знаеш "слабостта" ми към Климпт Обаче наистина ти се възхищавам на търпението и чудесното изпълнение на нещо толкова според мен трудно! Браво, Юле ! Е, на "живо" гобленът е много по-хубав! Браво!

  5. #140

    Post

    Юле, последният Климт, който си сътворила е нещо много красиво...
    Невероятна е тази майчина прегръдка...колкото и пъти да видя този гоблен винаги ме изпълва със спокойствие, топлина и любов...
    Виждала съм гоблена в различни варианти на различни фирми, но този на който ти си се спряла много ми допада в цветово отношение...искрено се радвам, че си избродирала този гоблен...така си реализирала и едно мое желание, до което аз едва ли някога ще достигна...
    Виждам, че съм пропуснала още няколко готови творби...
    Рецептата за семейно щастие е оригинален подарък...предполагам, че е била доста трудна за изпълнение с този конур още повече след твоето признание за това...
    Новият ти експеримент - blackwork с тези камъчета и златна нишка изглежда интересно, стои нежно и определено се вижда колко е различен от всичко до сега...аз съм лепила камъчета само на една картичка и ми се стори забавно...убедена съм, че няма да бъде единствен и последен твой опит в тази посока...
    Браво, Юле ...!!!...чудесно си се справила......
    Редактирано от neonila : 19.11.2012 в 07:40.

  6. #141

    Smile

    ......Е, приятелко ... тези контури и прелестния Климт ......

    Страхотна си!

  7. #142

    Подразбиране

    Прекрасни са

  8. #143

    Smile

    За малко да пропусна тези красоти..............
    Възхитителни са

  9. #144

    Подразбиране

    Страхотен е Климт.Ти ли го комплектова?Има ли мъниста?Отдавна се каня да питам за гладенето ,ако има мъниста!
    Редактирано от mina : 20.11.2012 в 19:22.

  10. #145

    Подразбиране

    Леле.... не съм показвала нищо от миналата година. Ето някои от нещата на които успях да направя прилични снимки.
    Първите четири "поставих" във виртуални рамки. Дано ги одобрите. Последният действително е рамкиран и подарен. На живо е по-красив и чашата изглеждаше като дантелена.

  11. #146

    Подразбиране

    Продължавам с една серия от цветя и Тоскана.
    Редактирано от juliana231 : 03.08.2013 в 11:18.

  12. #147

    Подразбиране

    Юле , не си показвала но много си шила. Колко гоблена показваш наведнъж. Всички са много красиви а чашката наистина е невероятна
    v_g_g@mail.bg

  13. #148

    Подразбиране

    ПОСТ 146 МИ Е ФАВОРИТ!!!И 4-те СА МИ В НАЙ-БЛИЗКИТЕ ПЛАНОВЕ!!!
    СПРАВИЛА СИ СЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЧУДЕСНО!!!
    :

  14. #149

    Подразбиране

    Браво Юле, защо ги криеш тез красоти, колко му е .....грабваш фотоапарата.
    Както винаги ..стил

  15. #150

    Smile

    Реклама:
    Затишие пред буря, точно така се получи..........

    Ама бурята е повече от прекрасна.............

Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •