Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 240
  1. #166

    Подразбиране

    ......Юле, прекрасна е твоята дама, поздравления...
    Не знам колко фирми предлагат разработка по тази картина на Тисот, но ти и този път ме изненадваш и радваш с умението си да избереш красив и различен модел...
    ГК е друга история, диагноза и любов за цял живот...и кой е казал, че непременно трябва да бъде на ГК ...?
    Красотата е навсякъде, ако имаш очи за нея непременно ще я откриеш...а ти определено си отворила очите си, допуснала си красотата в сърцето си и си изградила усета си към нея...
    Денят ми сега е по-пълен и по-богат благодарение на теб...благодаря ти за споделеното, Юле......
    Редактирано от neonila : 18.11.2013 в 17:10.

  2. #167

    Подразбиране

    Светле, благодаря за хубавите думи.Много,много... високо си ме оценила.

  3. #168

    Подразбиране

    ЕЕЕЕЕЕЕЕееееееееееееееее, пак изящни идеи.Тази малка балерина , ах......знаеш как съм с кръстчетата и контурния и новия ти проект е страхотен, поздрави Юле

  4. #169

    Подразбиране

    Кора, не е проект, а реалност . Нали знаеш, ако опреш до контурен бод, ще ти го направя

  5. #170

    Подразбиране

    Абе много е хубава, голяма елегантност!!!!! Браво, отново, Юле!!!!

  6. #171

    Подразбиране

    Искам да се покажа над какво се трудих края на 3013. Първите два приготвих за коледни подаръци.
    Дамите на Моделиани са във виртуални рамки. Вие ще кажете дали изборът ми е подходящ.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #172

    Подразбиране

    И още няколко дребосъци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #173

    Подразбиране

    Прекрасни са!!!Винаги разглеждам с удоволствие гоблените Ви!

  9. #174

    Подразбиране

    Толкова много красота

  10. #175

    Подразбиране

    Прекрасна колекция!Поздравления за Климт,Тисот Модиляни...Всичко е прекрасно!

  11. #176

    Подразбиране

    Възхищавам се на всичко, което сте изработили, особено по картини на художници - голяма красота. Мисля, че дамите на Модилиани ще са по-красиви със светлото паспарту, защото изпъкват по-добре, но всичко е въпрос на гледна точка.

  12. #177

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета ! Вие сте моя стимул.
    Mima_stz , мислих и върху светъл вариант. Може би така?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #178

    Подразбиране

    Браво Юле, вече съм сигурна, че си влюбена в контурния бод . Виртуалните рамки са страхотен избор и съм за първото ти решение - синьото паспарту

  14. #179

    Подразбиране

    Да със светлото паспарту е по-добре според мен защото тъмното сякаш "свива" гоблена, т.е. изглежда по-малък

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Много хубави гоблени Браво

Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •