Страница 15 от 16 ПърваПърва ... 513141516 ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 240
  1. #211

    Подразбиране

    Ами да извадя темичката на Юлето - фукам се какво получих за рождения си ден от нея -
    Юле, от все сърце ти благодаря за прекрасния подарък!!!!!! Този Дименшънс вече е на мястото си, за да му се наслаждавам с кеф!!!!

  2. #212

    Подразбиране

    Браво на майсторката създала тази красота и честито на получателката!

  3. #213

  4. #214

    Подразбиране

    Много е нежна бродерията и много добре стои с тази рамка. Честито за прекрасния подарък.

  5. #215

    Подразбиране

    Бибе, радостта е моя ,че си харесала минито.
    Благодаря и на другите момичета посетили страничката ми.
    А сега последните ми гоблени.От 6 месеца съм на вълна цветя и бебета.
    Първият от анонимния конкурс- във виртуална рамка, а останалите за подаръци.

  6. #216

  7. #217

    Подразбиране

    Както винаги стилни гоблени и изработени перфектно!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #218

    Подразбиране

    Юле,поздравления за прекрасните гоблени!Чудесно оформление,конкурсния е чудесен,много нежен лилавия силует,а графиката със слънчогледа е фантазия.Нахално ли ще е ако поискам схемата.

  9. #219

    Подразбиране

    Срамота... Повече от година не съм показвала нищо. Но сега ще наваксам. За начало Юдиф и Златната Адел най-сетне оформени.
    Редактирано от juliana231 : 26.04.2017 в 20:41.

  10. #220

  11. #221

  12. #222

    Подразбиране

    Юле, това се казва наваксване, препълнила си страничката...много стилно са оформени гоблените на Климт...а бебешките са повече от чудесни...избрала си за близначките хубава серия с мече и зайче...има и съвсем ново попълнение за новородено бебче...като гледам с какви перфектни мерки е роден като нищо до зимата ще проходи - трябва ли да гадая или вече се досещам кой е Мартин......???

  13. #223

    Подразбиране

    Светл, благадя ти за хубавите думи. Това е голям стимул за мен. А за Мартин грешиш. Но се надявам и тази радост да ме сполети.

  14. #224

    Подразбиране

    Браво Юле! Страхотни гоблени. Имаш богата колекция, с която можеш да се гордееш.
    Редактирано от desitad : 26.05.2017 в 22:29.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Последните оформени , все за хубави поводи.
    Първият по авторска схема на Анастасия Усова, а вторият - на Мария Семанова.

Страница 15 от 16 ПърваПърва ... 513141516 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •