Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 240
  1. #151

    Подразбиране

    Браво прекрасни са

  2. #152

    Подразбиране

    Ей, Юле, отново с удоволствие си ги припомних, въпреки , че на живо са в пъти по-хубави! Ама нали си имам и фаворити - шишетата и цветята, а за чашата да не говорим! Браво, пак с кеф си ги разглеждах и от сърце те поздравявам!!!!!

  3. #153

    Подразбиране

    Голямо удоволствие е този блекуърк. За съжаление третия остана неоформен.

    Редактирано от juliana231 : 26.08.2013 в 14:59.

  4. #154

    Подразбиране

    А сега опит да направя негатив.

    И две картички /
    Редактирано от juliana231 : 26.08.2013 в 15:03.

  5. #155

    Подразбиране

    А ето и момиченцето от предишен пост, но вече в реална рамка . Позволих си малко нестандартно оформление, но за мое щастие беше харесано. И последно един натюрморт на Риолис.
    Редактирано от juliana231 : 26.08.2013 в 15:07.

  6. #156

    Подразбиране

    Ох, акъла ми взе
    Кое от кое по хубави... но този шарен блекуърк просто ми събра погледа - това меланжирани конци ли са?
    А оформлението на графиката много ми хареса - не си падам по графики, но така оформена бих закачила с удоволствие
    Браво за всичко!

  7. #157

    Подразбиране

    Юле всичко е много стилно и красиво, перфектно оформено, но моя фаворит е опита ти на негатив
    v_g_g@mail.bg

  8. #158

    Smile

    ах......потайнице пак си сътворила уникати......

  9. #159

    Подразбиране

    И аз да изляза от анонимност. Това е гоблена с който участвах в канкурса. Вярна на себе си го ших гобленов бод на 22 каунта. Виртуалната рамка ми я избра NIA, за което и благодаря от сърце. А благодарение на maleks ще имам магнитна стойка за схеми , като участник завършил първи гоблена си.

    А това приготвих за близък приятел. Схемата е авторска на рускиня по картина на Хуан Миро-каталунец. Оформлението е нестандартно и много се надявам да се хареса.

  10. #160

    Подразбиране гоблени

    Здравей, изработила си чудесни гоблени. Всеки път с удоволствие разглеждам темата ти. Наред с новите неща започвам пак от начало. Обичам изобразителното изкуство и Климт. Гоблените ти са голямо вдъхновение. Продължавай все така.

  11. #161

    Подразбиране

    Ето едни набързо спретнат подарък за една малка госпожица и Венеция на Фр.Хейгъл, който ще краси домът ми.

  12. #162

    Подразбиране

    Страхотни красоти,поздравления.Всичко е толкова красиво,а Климт.Направо нямам думи!

  13. #163

    Подразбиране

    Всичко е толкова красиво!Но абсолютният ми фаворит е Миро.Много ми харесват абстрактните му картини.За пръв път виждам нещо ушито по негова картина.И аз сега правя нещо негово,отдавна запланувано.Но е доста по-голямо като размер и като гледам как се увеличават плануваните ми неща,не знам кога ще види бял свят.

  14. #164

    Подразбиране

    Абе, Юле, е то пък много красоти!! Хем съм ги виждала "на живо", а пак им се радвам!!!!! То вече не зная да те поздравявам ли, да аплодирам ли, що ли.............. - КРАСОТИИИИИИИ!!!!!!!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето над какво работих последният месец. Е... не е на ГК, но пак личи красотата й. Гобленът е на фирма Криф по картина на френския художник Тисот "Type of beauty" , рисувана 1880 г.
    Фотото не е много добро ,но ... явно и с хубав фотоапарат толкова мога. Толкова бързах да я покажа , че нямах търпение да дочакам утре и да я снимам на естествена светлина.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от juliana231 : 16.11.2013 в 19:20.

Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •