Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 240
  1. #31

    Подразбиране

    Е, какво да кажа Ами то повечето съм ги виждала "на живо", и още тогава ми взеха акъла, пък макар и без рамки!!!! А сега с рамките саааааа...... абе, Юле, какви са тези красоти?!? Приказка!!!!!

  2. #32

    Подразбиране

    Страхотна колекция, но ретро мадамата в черно ми е фаворит. И гоблена и рамката-суперр!!!

  3. #33

    Подразбиране

    Поздравления!Много красива колекция! ВСИЧКИ СА МНОГО ХУБАВИ
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #34

    Подразбиране

    Току що изпрани и изгладени. С голямо удоволствие ших и двата.Много леки и приятни
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране

    Тези дребосъци са подарени на приятелско семейство , а мишката на една малка цигуларка

    Редактирано от juliana231 : 30.07.2013 в 21:14.

  6. #36

    Подразбиране

    Св.Георги подарих за лабораторията, а тези калъфчета за очила за приятелки. Всички харесаха подаръците си. Дано не е било от възпитание


  7. #37

    Подразбиране Здравей

    Красотииииии
    Зодиите са много хубави и в този вариант, тез дамски калъфчета са много сладки, а в иконата се влюбих

  8. #38

    Подразбиране

    И последно моя любим Климт, и един натюрморт за който благодаря на Гинева


  9. #39

    Подразбиране

    Моите поздравления.Всичко е прекрасно.А тези калъвчета много ми допаднаха.

  10. #40

    Подразбиране

    Богата колекция,всичко е много хубаво
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  11. #41

    Подразбиране

    Всичко е чудесно,но Климт и аз много го харесвам

  12. #42

    Post

    Юле, отново си изпълнила страничката с изненади и красота...много оригинални подаръци....убедена съм, че си направила щастливи момичетата, които са ги получили не само заради подаръците, а и защото имат приятелка като теб......
    За абстракцията какво да кажа...???...за пореден път показваш, че когато правиш нещо желано, истински и от сърце, резултата е на ниво......

  13. #43

    Подразбиране

    Направо загубих, дар слово.... Колко много, и от хубави, по-хубави! Специално се върнах назад, да разгледам от колко време не си показвала нищо, че да сътвориш и покажеш толкова неща - и ме досрамя от моите темпове на шиене
    Всичко е прекрасно - и мишката, и Климт, и калъфчетата за очила....абе ... благодаря ти, че ни направи съпричастни към цялата тази красота

  14. #44

    Подразбиране

    Всеки път като влизам в страничката ти се зареждам с положителни емоции за целия ден.Толкова много красоти....

  15. #45

    Wink

    Реклама:
    Поздравления, толкова много красоти на едно място ...
    Иконата е страхотна, но и калъфчетата не и отстъпват

Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •