Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 240
  1. #76

  2. #77

    Подразбиране

    Ееееееееее, Юле, прекрасна е!!!!! Много живописна ! Не си я представях така - взе ми акъла! Поздравявам те , Юле, отново ме изненада !!!!!!

  3. #78

    Подразбиране Здравей

    Прелестна Адел, ах този Климт, чакам следващата.....

  4. #79

    Post

    ......, Юле !
    След прекрасната Джудит нямаше как да не дойде реда и на Златната Адел...интересно ще бъде да видим как ще ги оформиш и "въведеш" в интериора на дома си...от твоят избор зависи дали двете дами ще станат приятелки или ще враждуват помежду си за надмощие...как ще разрешиш този въпрос, за да постигнеш равновисие...???......защото аз още отсега имам предпочитание към едната, но кой знае......може и да си променя мнението...
    А що се отнася до историята и фактите, с които съпровождаш Златната Адел за мен лично е интересно и съвсем не отекчително...едва ли бих тръгнала да търся специално източник за тази информация...какво по-хубаво от това, че ти ни я поднасяш наготово и ни обогатяваш по този начин...
    Благодаря ти за удоволствието......и......за теб...
    Редактирано от neonila : 07.02.2012 в 04:26.

  5. #80

  6. #81

  7. #82

    Подразбиране

    Здравейте, момичета. Докато отмарям от поредния Климт приготвих една закачка за св.Валентин за мъжа ми - най-големия улов в моя живот


  8. #83

    Подразбиране

    Поздравления, много е готино!
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  9. #84

    Подразбиране

    Много приятна закачка

  10. #85

    Подразбиране Здравей

    Много сладко Юле...

  11. #86

    Подразбиране

    Уаау страхотна колекция имаш!! И не само правиш радости за очите, а и образоваш Беше ми много интересно да прочета историите зад картините

  12. #87

  13. #88

    Подразбиране

    Ето какво приготвих за подарък на приятелка. Надявам се, че има чувство за хумор

  14. #89

    Подразбиране

    Ако няма чувство за хумор твоята приятелка го "мяткай" към някой от нас тук във форума...
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    много сладка таз дебеланка, идеята е страхотна Юле

Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •