Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22

Тема: Диди

  1. #1

    Подразбиране Диди

    Здравейте!
    Какво да кажа за себе си, в момента безработна и притежавам цялото време на светаобожавам цветенцата и тревичките, и преди няколко дена реших, че искам да се науча да шия гоблени. Надявам се тук, с ваша помощ, да успея да постигна това.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей Диди
    Щом харесваш цветята избираш си нещо от тук http://www.goblenite.org/forumdisplay.php?f=41 купуваш си конци и панама и почваш,не е трудно . Ако пък комплектоването те затрудни,купи си готова комплектовка като начало ,пък после ще се ориентираш

  3. #3

    Подразбиране

    здравей и добре дошла-тук е много приятно ако имаш въпроси питай смело,

  4. #4

    Подразбиране

    ам ... да имам как да сваля схема
    това означава ли че съм я дръпнала - Запрошенный файл удален ???
    или трябва да си направя регистрация във този руски сайт?

    и какво означава "ако комплектовката те затрудни"??
    Моля ви, наистена съм апсолютен гамен, не ми се сърдете че питам за глупости, но това са изцяло непознати води за мен.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от danielka_y Виж мнение
    ам ... да имам как да сваля схема
    това означава ли че съм я дръпнала - Запрошенный файл удален ???
    или трябва да си направя регистрация във този руски сайт?

    и какво означава "ако комплектовката те затрудни"??
    Моля ви, наистена съм апсолютен гамен, не ми се сърдете че питам за глупости, но това са изцяло непознати води за мен.

    Запрошенный файл удален - файла вече не съществува.А що се отнася до 2 -я ти въпрос:след като си свалиш схема трябва да я окомплектоваш с конци и подходящата панама.Моят съвет е да си избереш като начало гобленче,което да е с малко цветове или някоя графика.Можеш да погледнеш тук:http://www.goblenite.org/showthread.php?t=538

    Желая ти успех!

  6. #6

    Подразбиране

    Много сте мили всички, ще гледам в най-скоро време да се сдобия с конци, игла и панама и да започна опити да се уча, че вече си набелязах едни ... шедьоври, които плачат да красят стените на фоайето ми
    Редактирано от danielka_y : 07.06.2010 в 21:50.

  7. #7
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Дабре дошла сред нас Диди.Радвам се,че нашето семейство става все по-голямо и по-голямо.

  8. #8

    Подразбиране

    Ох ах, ех, их ... като ги гледам тези гоблени все повече се плаша, дали няма да се намери някоя добра съфорумка от Варна това лято да ми проведе 1-2 урока по шиене

  9. #9

    Подразбиране

    Диди, добре дошла и тук..радвам се ,че се засичаме в още един форум..виждам,че момичетата са те посъветвали...За начинаеща ще ти препоръчам да си харесаш някое малко гобленче, от магазина, а като се научиш вече и сама ще комплектоваш...

  10. #10

    Подразбиране

    Летиииии, радвам се че се засичаме тук - много ти благодаря, че ми каза за това прекрасно място

  11. #11
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравей и от мен, danielka_y! Добре дошла при нас! Щом си решила, че искаш да шиеш гоблени ще се научиш, не е трудно! Успех!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #12

    Подразбиране

    Оххх незнам какъв трън си намерихте в мое лице - нещо от което не разбирам, а много го искам, питам по хиляда пъти - твърдоглаво и упорито съм. А и още повече мъжа ми като видя какъв шедьовър искам да сътворя ми каза "Няма да можеш" още повече ме нахъса ... така че да ви здраво д***то с мен - ще има да ви тормозяяя

  13. #13

    Подразбиране

    Диди кажи на мъжа си че само което ръка на жена не е пипнала не е станалоДавай смело хвърляй се в дълбоките води и ще успееш.Ние сме задружни и ще помагаме.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Диди кажи на мъжа си че само което ръка на жена не е пипнала не е станалоДавай смело хвърляй се в дълбоките води и ще успееш.Ние сме задружни и ще помагаме.

    Точно така, Лили!
    Диди, не се отказвай, не е толкова трудно, колкото изглежда

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре дошла и от мен.Аз бих те посъветвала като начало да си купиш малка готова комлектовка.Вътре има указания, панама , игла , конци и схема.

    И още един съвет ще си позволя да ти дам: следи тази тема:

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1468&page=49
    тук , момиччетата от Варна се събират често, с радост биха ти помогнали за всичко ако отидеш на някоя тяхна среща.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •