Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22

Тема: Диди

  1. #16
    bumer2008
    Guest

    Подразбиране

    Добре дошла лично аз когато намерих форума незнаех почти нищо за фирми,бодове и панами тъй, че питай на воля успех

  2. #17

    Подразбиране

    Диди и добре дошла! Давай да видим какво си харесала, че ме сърбят ръцете да помагам (ако мога). И да ти кажа- с питане и гоблен може да се научиш да шиеш. Затова питай смело! Успех!!!

  3. #18

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен.И да ти кажа, че и аз като видях да шият гоблен ми се струваше ,че няма да мога да се науча,но след като ми показаха... нямам спиране. Очите може да се плашат ,но ръцете- не Успех!

  4. #19

    Подразбиране

    Благодаря момичета за топлото посрещане, човек толкова удобно и уютно се чувства тука
    А по въпроса за това какво съм си харесала - много са... но това което най-много ми грабна и очи, и сърце, и уши, и крака, и ръце, го нямам на снимка, а пдф файл не мога да прикача...
    Ако някой има желанието и нервите да помага на апсолютен гамен в гобленарството може да ми пише на скайпа - danielka_y
    В момента почнах едни слънчогледи да шия - като за първи път да хващам губерка и да няма кой нагледно да ми показва, мисля че е добре - по-късно днес ще кача снимки на моите измъчени слънчогледи
    Сега тренирам кръстчетата, тъй се мотам с тез кръстчета - въртя ги и ги шия както ми падне удобно иглата. От пред добре изглежда - ама да не му виждате гърба (е срам не срам и него ще ви покажа)

  5. #20

    Подразбиране

    Само не се плашете
    И се абстрахирайте от цветовете и панамата - каквото успях да намеря в къщи останало от преди 3545342454 години
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Две забележки на първо четене:
    1. Наклона на кръстчетата трябва да ти е на една страна,което означава че горният конец трябва да е само на дясно или само на ляво на всички кръстчета .
    2. Стягаш много ,виж как ти се събира панамата около шиенето,ший по хлабаво не дърпай много конеца

    Но като за първи опит е добре , още повече ,че няма кой да ти показва, да не вземеш да се откажеш сега ,следващото ще е по добре

  7. #22

    Подразбиране

    Реклама:
    ОоООооо няма да се откажа - тези красоти, които съм си избрала, трябва да висят на стената ми

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •