Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 140
  1. #46

    Подразбиране

    Елиза като знам колко е труден гоблена и като гледам етапчето не съм сигурна че стоиш пред киберпространството.Много красиво и става.Браво за упоритостта .

  2. #47

    Подразбиране

    Ели,от вчера поне 10 пъти влизам в темата ти.Само съзерцавам тази красота и въздишам.Да ти кажа просто не намирам думи.Каквото и да напиша, все ще е малко.
    Продължавай в същия дух.

  3. #48

    Подразбиране

    Marieta_, Лили, neli0909, ya-ya, много ви благодаря, мили момичета. Добре е човек да получава подкрепа. Понякога губя търпние и се питам струва ли си чак толкова да се затруднявам, като има толкова други прекрасни и не толкова трудни гоблени, но така съм заболяля от болестта Голден Кит, че не мога да се разделя с него. Да се надяваме, че продължението ще върви по-бързо.

  4. #49

    Подразбиране


    Поздравления Ели!Както каза ya-ya,каквото и да напишем ще е малко,особено като сме го виждали на „живо“ .И от снимката си личи красотата,но друго си е да го видиш ,чакам с нетърпение и грипа и хепатита да изчезнат,че да се съберем да му се порадвам,мечтая си за ГК но ....за сега ще се радвам на твоите

  5. #50

    Подразбиране

    Уаууууууууу!!
    Красота, нежност, изящество.... прииска ми се да го имам, но за съжаление нямам смелост да се захвана с нещо толкова трудно.
    Поздравления и ще следя етапите

  6. #51

    Подразбиране

    Елена, благодаря ти, мила. Иска ми се да обменим опит с тебе.

  7. #52

    Подразбиране

    Елиза, много красива картина става!

    Завиждам ти на търпението и постоянството.

  8. #53

    Подразбиране

    Здравейте, едва си намерих страничката. Показвам пореден етап.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Подразбиране

    доста си напреднала става чудесен май ти остава малко

  10. #55

    Smile

    Невероятна си, получава се страхотно, много, много красиво.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  11. #56

    Подразбиране

    Елиза прекрасен гоблен.И моля те сподели техниката на шиене.Нямаш пропуснато ботче а със сигурност единичните са неизброими.

  12. #57

    Подразбиране

    Красота! И голям напредък!

  13. #58

    Подразбиране

    zhak, nimate, Лили, toni68, благодаря ви мили момичета. Явно и в този късен час има будни гобленарки.
    Жуже, остава ми още една ивица, надявам се да го завърша по-бързо, че мисля и за други ГК.
    Лили, благодаря и на тебе. Целият гоблен е от 4 ивици (всяка ивица съдържа по 8 листа). Шия на ивици, като започнах от горе дясно и вървя на ляво, така ми е по-лесно и не прегъвам много панамата. Шия по цветове, като започвам от този с най-много бодове. Обикновено обхващам два листа един до друг, но ако се налага и повече (но не повече от три), за да не прекъсна прехода на конеца от един цвят (за да не се образува граница).
    Постепенно ушивам всички цветове, като накрая и единичните бодове. В този гоблен специално има страшно много единични бодове (не че в първия нямаше). Май е това. Ако те интересува и друго, моля питай.

  14. #59

    Подразбиране

    Прекрасен е! Възхищавам ти се за упоритостта да шиеш такива гоблени!
    Поздравления!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Много нежност има в този гоблен. Прекрасен е

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •