Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 140
  1. #61

    Подразбиране

    Миличка, май си включила турбото.Страхотен е.

  2. #62

    Подразбиране

    Ели,става неземно красив! А като знам колко е труден и на каква ситна панама шиеш,направо ти завиждам на скоростта.
    Да споделя тук,че пропуснатите единични бодчета си личат много по-добре,когато се шие на кръстчета.Знам иначе какво търсене пада

  3. #63

  4. #64

    Подразбиране

    Mного красиво , много нежно , прекрасни цветове. Поздравления за търпението и бързината на шиене.

  5. #65

    Подразбиране

    Гинева, Дейзи, elenatzanou, ya-ya, doris, Yolinka, мили момичета, благодаря, че поглеждате на страничката ми, за вниманието и подкрепата ви. Толкова е приятно, когато работата ти се харесва и на другите.

  6. #66

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    prekrasen goblen i to mnogo troden a rezoltata e neveroiaten bravo

  9. #69

  10. #70

    Подразбиране

    Паднаха ми очите направо, невероятно се получава.Комплименти Elisa за търпението и невероятният резултат!

  11. #71

    Подразбиране

    Еlisa , мила , исках да ти изпратя съобщение , но ти е пълна кутията.

  12. #72

    Подразбиране

    поздравления и от мен,става разкошен.Ти с тази мадама и ABLE с нейните шахматисти сте виновни да се разболея от болеста GK Надявам се да имам търпението ти и силите ти да си довърша и моят паун.Още веднъж поздравления

  13. #73

    Подразбиране

    decor, mandol, aida01_04, tamida, Yolinka, мак, чудесни сте! Такъв стимул ми е нужен, защото много се отпуснах. Отават ми още 2/3 от последната ивица, за да го завърша. И аз много си го харесвам и имам вече идея как да го оформя. А и вече съм приготвила следващия ГК.
    Yolinka, пиши ми на elisa00001@gmail.com
    мак, много се радвам, че и ти си в нашите редици, както и всички, които са болни от болестта ГК. Който веднаж се е запалил, трудно се отказва.
    Успехи на всички

  14. #74

    Подразбиране

    Направо нямам думи за прекрасният ти гоблен!Поздравления!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ели,как съм пропуснала тази прелест незнам!Останах без думи-гобленът е прекрасен!Давай скоро нов етап

Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •