Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Показване на 106 до 120 от 140

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Красивото момиче е вече в рамка. Ето малко снимки - благодаря на Златето за приятелството за търпението и за хубавите снимки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Elisa : 26.03.2012 в 20:49.

  2. #2

    Подразбиране

    Така пременен още повече ми харесва.Много хубава рамка си му избрала.
    Двойна ли е? На "Столетов " ли рамкира?
    С нетърпение очаквам етап от Ангела,нищо че е само фон

  3. #3

    Подразбиране

    Ели рамката е като продължение на гоблена! Поздравления за гоблена и за рамката!!!

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Елиза, моите поздравления!И гоблена и рамката са страхотни.Честито!Чакаме етап на следващия....

  6. #6

    Подразбиране

    Елиза прекрасно е красивото ти момиче в тази рамка.С двоината рамка стават много красиви гоблените направо се очертава самата картина.

  7. #7

    Подразбиране

    Ели , приеми и моите поздравления за избора на рамка.
    Изглежда много аристократично. Някой беше написал че рамката е като продължение на гоблена, и моето мнение е такова.

  8. #8

    Подразбиране

    Поздравления и от мен.Рамката допълва гоблена перфектно.Сякаш са създадени един за друг.

  9. #9

    Подразбиране

    Справила си се отлично, поздравления!

  10. #10

    Подразбиране

    neonila, Гинева, mila_an, ира, lili49, Yolinka, neli_, Unknown_lady, благодаря на всички от сърце мили момичета!
    Вашето мнение и подкрепа са много важни за мен! Толкова е приятно, когато и друг оценява търпението, труда, трепетното очакване от сътворението на красотата! Благодаря ви, че ви има и мога да разчитам на приятелството ви.

  11. #11

  12. #12

    Smile

    Рамката е като продължение на гоблена - чуден е станал

  13. #13

    Подразбиране

    Честитооо!!!!Много много много красив!Арамката допълва тази невероятна красота!

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •