Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 140
  1. #106

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Elisa Виж мнение
    Аз успях да я завърша. Ето я на вашето внимание и критика.
    Каква критика, мила?!? Невероятен е, нямам думи

  2. #107

    Подразбиране

    Elisa, нямам думи, прекрасен е! Обаче повече се възхищавам на упоритостта ти, че не си зарязала мацката, а си намерила сили да я завършиш.

    И на мен много ми харесва новият ти проект, ще следя процеса с интерес!

  3. #108

    Подразбиране

    Не знам какво да кажа - онемях.Направо е невероятен каква критика .А и колко бързо го уши.....

  4. #109

    Подразбиране

    Момичета, здавейте! Просто ме трогнахте! толкова хубави думи...... Благодаря ви много!!!
    kalitka78, старая се предварително, защото гоблените на ГК се шият продължително време, достатъчно скъпи са, заради многото цветове, които включват и затова си струва да избереш не само това, което ти харесва на картинката, но и ако можеш да прецениш какво ще се получи в резултат. Искрено се радвам, че ти харесва. А за ГК и Маркус - наистина през доста трудности преминах, докато направя поръчката.
    iva-nia, искрени благодарности за подкрепата!
    Yolinka, и аз също нямам търпение да започна, но с тези празници, нещо не върви.
    Joly, много се радвам, че натрупваш опит с парковката и новия стан. Защо не шиеш без много игли и не пускаш конците свободно да висят?
    Radi, има място и за критика, но като общо възприятие наистина е хубава.
    biskvitka_, трябваше да я завърша, защото иначе щеше да остане в недовършени. Радвам се, че ти харесва и момичето и новия ми проект.
    GILDA, благодаря ти. не е никак бързо, но нали е вече завършена.

  5. #110

    Подразбиране

    Ето малко дизайнерска обработка на гоблена.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #111

    Подразбиране

    Elisa,неможе
    човек да не се възхити на такъв ОГРОМЕН труд !!! Гоблена е невероятен.Това се казва вкус да подбереш модела и воля за изпълнение!!

  7. #112

    Подразбиране

    abi1004, благодаря ти за топлите думи!

  8. #113

    Подразбиране

    Ели,какво значи дизайнерска обработка?
    Снимката ли обработи или приложи някоя хитринка с гладенето и прането?
    Вече е съвсем като на скрина

  9. #114

    Подразбиране

    ya-ya, силно казано дизайнерска обработка. Подравних снимката и малко я засветлих, като дадох двата варианта,по избор за всеки вкус. Тъй като снимката по начало не бе достатъчно хубава. Ех, ако може Златето да направи от нейните снимки.

  10. #115

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Elisa Виж мнение
    ya-ya, силно казано дизайнерска обработка. Подравних снимката и малко я засветлих, като дадох двата варианта,по избор за всеки вкус. Тъй като снимката по начало не бе достатъчно хубава. Ех, ако може Златето да направи от нейните снимки.

    На следващата среща дори и в рамка ще го донесеш а фотосесията е гарантирана.

  11. #116

    Подразбиране

    Златенце, благодаря ти много!

  12. #117

    Подразбиране

    Невероятен,невероятен и пак невероятен!!!Това наистина е огромен труд,който си е заслужил и последния бод!
    Поздравления,Ели!

  13. #118

    Подразбиране



    Ели, не се стърпях и качих моята снимка на гоблена ти. От нея става по-ясно каква красота си ушила

  14. #119

    Подразбиране

    Златенце, златна си. Благодаря много! Снимките ти са направо чудесни. Има още две, които много ми харесват. Цветовете са много по нежни, лицето на момичето е точно като на оригинала, въобще цялата цветова палитра е прекрасна и съвсем по друг начин изглежда.

  15. #120

    Smile

    Реклама:
    Elisa страхотен е, поздравления и от мен. А и фотографката се е справила чудесно и на нея благодаря, че ни показа истинската красота на твоят шедьовър.
    Като знам за какво става на въпрос, те поздравявам още веднъж от сърце. Ще чакам да го видя и облечен.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •