Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 140
  1. #121

    Подразбиране

    Красивото момиче е вече в рамка. Ето малко снимки - благодаря на Златето за приятелството за търпението и за хубавите снимки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Elisa : 26.03.2012 в 20:49.

  2. #122

    Подразбиране

    Така пременен още повече ми харесва.Много хубава рамка си му избрала.
    Двойна ли е? На "Столетов " ли рамкира?
    С нетърпение очаквам етап от Ангела,нищо че е само фон

  3. #123

    Подразбиране

    Яничка, благодаря ти много!
    Рамката действително е двойна, светлата е в ролята на паспарту. Много се колебах каква рамка да избера. Пробвах с виртуални рамки и макар, че видимо на цветовата гама в гоблена щеше да подхожда златна рамка, много ми се искаше да оформя картината със сребърна рамка (потъмняло сребро), но се оказа, че не подхожда. Картината потъмняваше и ставаше "студена", въпреки жизнерадостната тематика и топлите цветове.
    Затова се спрях на златна рамка, и се стремих да не е много лъскава. От друга страна за да не се създава усещане за притискане на картината от рамката, ми се искаше да я отделя със светло паспарту, което да създаде усещане за лекота. Това, което се предлагаше не ми хареса, затова реших да избера паспарту в този вид.
    И след всички тези съображения, искрено се надявам да не съм създала усещане за доминиране на рамката над гоблена.
    Рамката я правих в ателието на "Парчевич" при Мария.
    Ще се постарая довечера да открия темичка и да покажа до къде съм стигнала с Ангела.

  4. #124

    Подразбиране

    Ели рамката е като продължение на гоблена! Поздравления за гоблена и за рамката!!!

  5. #125

    Smile

    Елиза, приеми моите поздравления за завършения гоблен и подходящо подбраната рамка...справила си се отлично......
    Най-добре красотата на гоблена се откроява на снимката, направена на тъмния, почти черен фон...хубаво е, че имаш приятелка, която ти е помогнала като е направила снимките, за да можем да се порадваме и възхитим на красавицата и прелестните цветя...
    Щастливи са момичетата, които са имали възможността да го видят на живо...за мене това би било голяма радост и вълнение, но мога само да ти кажа най-хубавите думи и да ти благодаря за споделеното преживяване......

  6. #126

  7. #127

    Подразбиране

    Елиза, имаш моите най-искрени поздравления! Гоблена е прекрасен, а рамката е подбрана с много вкус- много му подхожда и не е натрапчива. Да ти е честита новата придобивка.

  8. #128

    Подразбиране

    Елиза, моите поздравления!И гоблена и рамката са страхотни.Честито!Чакаме етап на следващия....

  9. #129

    Подразбиране

    Елиза прекрасно е красивото ти момиче в тази рамка.С двоината рамка стават много красиви гоблените направо се очертава самата картина.

  10. #130

    Подразбиране

    Ели , приеми и моите поздравления за избора на рамка.
    Изглежда много аристократично. Някой беше написал че рамката е като продължение на гоблена, и моето мнение е такова.

  11. #131

    Подразбиране

    Поздравления и от мен.Рамката допълва гоблена перфектно.Сякаш са създадени един за друг.

  12. #132

    Подразбиране

    Справила си се отлично, поздравления!

  13. #133

    Подразбиране

    neonila, Гинева, mila_an, ира, lili49, Yolinka, neli_, Unknown_lady, благодаря на всички от сърце мили момичета!
    Вашето мнение и подкрепа са много важни за мен! Толкова е приятно, когато и друг оценява търпението, труда, трепетното очакване от сътворението на красотата! Благодаря ви, че ви има и мога да разчитам на приятелството ви.

  14. #134

    Подразбиране

    Има гоблени, които ме оставят без думи и без дъх и този е един от тях.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    aida01_04, decor, огромно благодаря!

Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •