Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране какви са номерата на конците ДМЦ

    Здравейте!!!Искам да попитам какви са номерата на конците от ДМЦ ,защото от този ключ нищо не мога да разбера?http://s41.radikal.ru/i094/1006/c2/ecae2dfd4f42.jpg
    Благодаря предвюрително!!!
    lekovabg@abv.bg

  2. #2

    Smile

    Това което е написано на ръка е ДМС, другите - печатните са на Анхор. Малко са замазани, но можеш сама да ги обърнеш с приравнителна таблица или на място в магазин за конци

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Ако имаш налични ДМЦ ,които искаш да използваш, добре....но ако ще купуваш конци,по-добре си купи тези, които са посочени- Анхор.

  5. #5

    Подразбиране

    Благодатя много за компетентните мнения.Мисля да използвам остатъци от ДМЦ,но ще ги приравня по посочената таблица.Друго си е като се допиташ до по опитни от теб.Бгодаря на всички.които ми помогнаха!!!
    lekovabg@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Това което е написано на ръка е ДМС, другите - печатните са на Анхор. Малко са замазани, но можеш сама да ги обърнеш с приравнителна таблица или на място в магазин за конци
    Не знам дали всички са така на втория ред написания на ръка 371 е анхор гледай цветен каталог .

  7. #7

    Smile

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Не знам дали всички са така на втория ред написания на ръка 371 е анхор гледай цветен каталог .
    Вярно , съжалявам за подвеждането.............

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •