Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 71
  1. #1

    Подразбиране Пристрастяване - Началото

    Най-после престраших да покажа какво се случи след като открих форума преди месец и половина и разрах, че съществуват и съвременни гоблени, и кръстчета

    Моля за снисхождение, защото се прекланям пред вашите умения и осъзнавам, че съм едва в началото!

    Извинявам се за качеството на снимките - от телефона са







  2. #2

    Подразбиране началото

    Продължавам -нескромно.......

    Ето ги трите - строени, но още незакачени на стената /чакам боядисване/


  3. #3

    Подразбиране

    Очарована съм от белите рамки и начина по който изпъкват цветята в тях. Прекрасни са

  4. #4

    Подразбиране началото

    Осъзнавам, че не му е мястото тук, но това е сегашната ми "краста"
    Използвам случая да благодаря на всички момичета от форума, които ми помогнаха със схеми и съвети


  5. #5

    Wink

    Магнолиите са станали страхотни. И момичето скоро ще изкараш както си почнала

  6. #6

    Smile

    Магнолиите са чудесни, а за рамките - нямам думи - прекрасно допълват и дават дълбочина

    И всичко това само за 1,5 месеца - голям бързак си.

    Като гледам и момичето скоро ще е готово - до тук е прекрасно..........

  7. #7

    Подразбиране още нещо малко

    Много ви благодаря!!!
    Вашето одобрение значи много за мен.

    Това е нещо малко, което правих за племенничката ми - абитуриентка.
    Много ме измъчи, защото беше неясна схемата, подбор на конците - мой. В края на краищата импровизирах, дано ви хареса.


  8. #8

    Подразбиране

    Майко мила !!!!! И всичко това само за месец и половина? Наистина си страхотен бързак! Страхотни са магнолиите и оформлението им
    И обувката е станала много нежна и изискана, а момичето с коня се получава супер!

  9. #9

    Подразбиране

    Много ми хареса заглавието на темата ти - гоблените наистина са пристрастяване
    Цветята са много нежни и красиви И рамките им много ми харесаха, за първи път виждам такива.
    Очаквам с интерес и следващите попълнения

  10. #10

    Подразбиране

    цветята са прекрасни и подбора на рамките -а за бързината,направо ти се възхищавам-всичко е страхотно

  11. #11

    Подразбиране

    Много благодаря отново

    Понеже споменавате всички рамките, се сетих, че случаят е много интересен.
    Тези три рамки плюс една по-голяма поръчах на сестра си да ми купи от Икеа, защото ми харесаха като рамки преди 1 година, даже черно-бели снимки купих за тях, но така и не се наканих да ги сложа.

    Когато уших първата магнолия, се оказа, че рамката е почти точно за нея, после и с втората, и третата....

    Сега остава да харесам гоблен и за най-голямата.. или "Момичето с коня" ще стане...
    Редактирано от bewitch : 16.06.2010 в 14:44.

  12. #12

    Smile

    Добро начало. Всичко е повече от красиво. Твърде бързо твориш. Чакаме новите

  13. #13

    Подразбиране

    ne6tata koito si pokazala sa neveroiatno nejni i krasivi bravo na teb za tolkova iztan4en vkos i tolkova mnogo krasota

  14. #14

    Thumbs up страхотно начало

    Тръгваш с "висок старт". Прекрасни и нежни гоблени! Поздравления! Продължавай в същия дух!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни гоблени. Малко, но изработени с любов и вкус.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •