Показване на 1 до 15 от 108

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Искам да попитам, при поръчка в този сайт,плащането при получаването ли става или си теглят веднага сумата от картата?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Искам да попитам, при поръчка в този сайт,плащането при получаването ли става или си теглят веднага сумата от картата?
    Не става ясно за кой сайт питаш, но няма значение. При каквато и да е поръчка по интернет първо се извършва плащането и тогава изпращат поръчаното. Когато плащаш при доставката се казва "наложен платеж" и трябва да е уговорено предварително, че ще се плаща по този начин. Щом говориш за карта, зачи е първият вариант - първо плащане, после доставка.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Не става ясно за кой сайт питаш, но няма значение. При каквато и да е поръчка по интернет първо се извършва плащането и тогава изпращат поръчаното. Когато плащаш при доставката се казва "наложен платеж" и трябва да е уговорено предварително, че ще се плаща по този начин. Щом говориш за карта, зачи е първият вариант - първо плащане, после доставка.
    Нели, благодаря за отговора-за този сайт говоря- 123stitch.com
    Опитах се да направя поръчка, но не съм наясно с колко точно парички разполагам в картата си. Получих потвърждение на имейла, което трябва да означава,че паричките са ми били достатъчни и поръчката ми се обработва. Другото, което ме озадачи е, че не се искат данни за последните 3 цифри от задната страна на картата. По принцип винаги, когато съм пазарувала през интернет се иска и тяхното въвеждане. Всичко това ме наведе на мисълта,че може и да се плаща при доставката...та реших да попитам, по информираните от мен..

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Нели, благодаря за отговора-за този сайт говоря- 123stitch.com
    Опитах се да направя поръчка, но не съм наясно с колко точно парички разполагам в картата си. Получих потвърждение на имейла, което трябва да означава,че паричките са ми били достатъчни и поръчката ми се обработва. Другото, което ме озадачи е, че не се искат данни за последните 3 цифри от задната страна на картата. По принцип винаги, когато съм пазарувала през интернет се иска и тяхното въвеждане. Всичко това ме наведе на мисълта,че може и да се плаща при доставката...та реших да попитам, по информираните от мен..
    Щом е за този сайт - само номера на картата, а за по-лесно, аз имам регистрация в PayPal и даже не изписвам и номера. Водят го за по-сигурно плащане. Така уж картата не ти се размотава из интернет пространството.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз така и не получих потвърдителен мейла, а рамките са вече в пощата. Довечера ще ги разгледам и дано да ми вършат работа.
    fillipova@yahoo.com

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, някой поръчвал ли е Dimensions от тук http://mygoblen.tk/?
    Цените са добри, но дали са коректни - колко бавят поръчките и дали комплектите са били непокътнати
    Благодаря!

  7. #7

    Подразбиране

    Аз поръчвах от този сайт.
    Няма никакви проблеми -поръчката бе изпълнена в срок, а гоблена -не разпечатан.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Искам да попитам, при поръчка в този сайт,плащането при получаването ли става или си теглят веднага сумата от картата?
    Izviniavam se za latinizata-pi6a ot 4ujd komp.Parite gi tegliat ot kartata ,kato polu4ava6 pratkata nit6o ne dopla6ta6 pove4e.Pi6at se samo 4islata otpred na kartata,bez tezi tri 4isla ,koito sa otzad na kartata.

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за инфото..още утре ще си проверя картата и ще добавя още парички за по сигурно..Иначе си поръчах Аурора Кабин...кога ще ги шия тия гоблени дето съм ги натрупала..започнала-незнам..ама да има..пък и за този от кога си мечтаааая!

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета,
    моля ако някой пуска поръчка от сайта 123stitch.com да свирка,че предния път забравих да си поръчам една рамка за бродиране. Сега, за да ми я изпратят ми искат същия шипинг все едно съм си поръчала 3-4 гоблена..10,80 долара за доставка, а рамката е лекичка. Идеята ми е, ако някоя от вас пуска поръчка гоблени, да ми я пусне, аз ще си платя част от доставката - САЩ до бг 2-3 долара+ и доставката от населеното място до Пловдив.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •