Показване на 1 до 15 от 108

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз също съм готова да се включа и ще бъда благодарна на всеки който се заеме с тази задача.Коректна съм!

  2. #2

    Подразбиране

    Следя с интерес темата, но честно да ви кажа, колкото и хора да се запишат тук, че имат желание да се включат към обща поръчка/ броя и себе си/, смятам, че такава обща поръчка не може да се осъществи. Гоблените на Дименшънс, колкото и изгодни да са в e-bay, са скъпи гоблени, и никой не би поел риска да се нагърби със сумата, която ще се получи при такава обща поръчка. Според мен това е много сериозен ангажимент, и свалям шапка на jumper, че направи няколко поръчки на Рогоблен и Криф и направи щастливи толкова много хора. Така, че който няма възможност като мен да пазарува в интернет, ще продължи да си шие пренабори, което не е толкова страшно и резултата е добър, а който може да си поръчва ще си поръчва. Това е според мен реалната ситуация.Но все пак това е мое лично мнение.
    С отварянето на тази тема се изясниха някои възможности за поръчване на тези гоблени и ако Tazzzz няма нищо против, все пак тя откри тази тема, предлагам и дано не нарушавам правилата на форума, темата да се заключи или да се оставят мненията с линковете, а темата да се преименува на нещо от рода, "Полезни линкове при поръчка на Дименшънс" или нещо подобно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •