Здравейте, девойки!

Аз живея в Англия от вече две години, познавам системата тук, начина на пазаруване, плащане, сигурност при разплащане и гаранции за получашане на поръчката. Затова знам, че sewandso са супер коректни, никога няма да объркат, забавят или пропуснат нещо. Плащанияата са допълнително подсигурени, поне на моята банкова карта, като сметката ми е английска. Още повече че вече съм пазарувала от тях. Доставят в рамките на Англия на следващия ден. Вярно е, че Дименшънс са малко по-скъпи, но това е явно ценова политика на фирмата, тъй като може да видите какви са цените при официалния вносител и разпространител за Англия - http://direct.hobbycraft.co.uk/produ...&a=resetsearch В sawandso са най-евтините Дименшънс, които могат да се намерят в UK. Ако искате, мога да се наема със закупуването на гоблени за обща поръчка. Може да ги доставят дотук и аз да ги пусна до България, за моя сметка, пощенските разходи не са толкова големи. Или може направо на един адрес в България, сигурна съм че ще пристигнат без пробелм Пак мога да поема пощенските разходи.

Знам че от България трудно се поръчва онлайн, трудно се разплаща, не винаги има изгоден срок или цена на доставка. Ще се радвам да помогна, ако мога на всички любители на тези прекрасни гоблени