Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 108
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nimate Виж мнение
    Да споделя и моят опит при поръчките на гоблените на фирам Dimensions.

    Поръчвам от Ebay и плащам с дебитна карта Виза Електрон с PayPal.
    Според мен цените там са най изгодни. Не съм участвала на търгове, а купувам от гоблените, които могат да се купят само сега.
    Давам един пример:
    Викторианска елегантност си я купих от някакъв друг сайт, а не от Ebay (защото от PayPal ми бяха сложили някакъв лимит и известно време не успявах да плащам), та в този сайт направих плащате по банков път и цената накрая беше 80 лв.
    След известно време поръчах същата дама на една приятелка от Ebay и гоблена дойде с цена 50 лв.
    За мене този вариант за поръчка на гоблени от тази фирма е най - изгоден.

    Дано да съм Ви била полезна и аз с тази кратка информация.

    Благодаря Ви на всички, това беше целта - да намерим най-изгодния вариант

  2. #17

    Подразбиране

    Tazzzz, писах, че бих се включила в обща поръчка в темата, но до тук прочетеното излиза, че май най- добре е да се поръча от ebay. сравних цените на един гоблен, на който отдавна му се чудя и най-евтино излиза на единия линк в ибей, посочен от mandol. След това http://www.123stitch.com и накрая посочения от теб. Просто исках да споделя това. При вас сравненията може да са други, просто избрах произволен гоблен..

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jak Виж мнение
    Едва ли има някои в този форум,който да не знае ,че Герика предлагат Дименшънс
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Аз също пазарувам от ибей и съм страшно доволна. Най вече от тези доставчици. Те предлагат почти най-ефтино и са страшно коректни. До сега не съм губила нито един гоблен.
    http://stores.ebay.com/Caryn-Richard...0Q2em14QQ_vcZ1
    zeza_v@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    В момента sewandso.co.uk имат големи намаления на дименшъните - някои до 60% отстъпка.

  8. #23

    Подразбиране

    За sewandso.co.uk много са коректни и бързи и наистина имат намаления на Дименшъните обаче въпреки това цените им са доста високи поне за мен.Ето примерно този го от друг сайт ми излезе 34 лв ,а при тях намален е 19.46 паунда http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/fi...search_results
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #24

    Подразбиране

    Гоблените на дим са срахотни.Аз вече свърших бистрото и сега имам 3 нови,които закупих с ибей и съм много доволна,Достъпни цени и бързи доставки....Всичко е на ниво,с изключение на конците,усукват се и се получават много често възли....Яд ме е ,че си загубих половината време да ги оправям...

  10. #25

    Post

    Аз също бих се включила в обща поръчка ,защото ми е трудно сама да се справя , за което ще съм ви много благодарна ,ако това се получи!

  11. #26

    Подразбиране

    Аз също бих се включила в обща поръчка.

  12. #27

    Подразбиране

    Аз също съм готова да се включа и ще бъда благодарна на всеки който се заеме с тази задача.Коректна съм!

  13. #28

    Подразбиране

    Следя с интерес темата, но честно да ви кажа, колкото и хора да се запишат тук, че имат желание да се включат към обща поръчка/ броя и себе си/, смятам, че такава обща поръчка не може да се осъществи. Гоблените на Дименшънс, колкото и изгодни да са в e-bay, са скъпи гоблени, и никой не би поел риска да се нагърби със сумата, която ще се получи при такава обща поръчка. Според мен това е много сериозен ангажимент, и свалям шапка на jumper, че направи няколко поръчки на Рогоблен и Криф и направи щастливи толкова много хора. Така, че който няма възможност като мен да пазарува в интернет, ще продължи да си шие пренабори, което не е толкова страшно и резултата е добър, а който може да си поръчва ще си поръчва. Това е според мен реалната ситуация.Но все пак това е мое лично мнение.
    С отварянето на тази тема се изясниха някои възможности за поръчване на тези гоблени и ако Tazzzz няма нищо против, все пак тя откри тази тема, предлагам и дано не нарушавам правилата на форума, темата да се заключи или да се оставят мненията с линковете, а темата да се преименува на нещо от рода, "Полезни линкове при поръчка на Дименшънс" или нещо подобно.

  14. #29

    Подразбиране

    Стига да се разберем - има възможности.Разбирам,че е трудно,но рисковете могат и да се сведат до минимум-можем предварително да изпратим парите например.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, девойки!

    Аз живея в Англия от вече две години, познавам системата тук, начина на пазаруване, плащане, сигурност при разплащане и гаранции за получашане на поръчката. Затова знам, че sewandso са супер коректни, никога няма да объркат, забавят или пропуснат нещо. Плащанияата са допълнително подсигурени, поне на моята банкова карта, като сметката ми е английска. Още повече че вече съм пазарувала от тях. Доставят в рамките на Англия на следващия ден. Вярно е, че Дименшънс са малко по-скъпи, но това е явно ценова политика на фирмата, тъй като може да видите какви са цените при официалния вносител и разпространител за Англия - http://direct.hobbycraft.co.uk/produ...&a=resetsearch В sawandso са най-евтините Дименшънс, които могат да се намерят в UK. Ако искате, мога да се наема със закупуването на гоблени за обща поръчка. Може да ги доставят дотук и аз да ги пусна до България, за моя сметка, пощенските разходи не са толкова големи. Или може направо на един адрес в България, сигурна съм че ще пристигнат без пробелм Пак мога да поема пощенските разходи.

    Знам че от България трудно се поръчва онлайн, трудно се разплаща, не винаги има изгоден срок или цена на доставка. Ще се радвам да помогна, ако мога на всички любители на тези прекрасни гоблени
    mariaa

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •