Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 108
  1. #31

    Подразбиране

    Вчера разгледах 123stitch, но не много подробно. Набелязах си 4 гобленчета на Дименшънс. Като ги сложих в количката и зададох държава на доставка, веднага ми сметна колко общо ще ми струва - 80 долара. Стойността само на доставката е около 15 долара. Цените на всички гоблени са от 7-8 до около 35 долара. Не мисля, че е скъпо, но нека някой с повече опит да каже. Има и три варианта за плащане.

  2. #32

    Подразбиране

    ами, да съгласна съм да се промени името на темата и нека тези, които са купували Дим онлайн да споделят опита си.
    Мисля, че вече всички се убедиха, че е най-евтино в ибей, но пък може да няма точно това което търсим.
    Обща поръчка вече се съмнявам, че ще се получи, но ако хванем някакво намаление по сайтовете не пречи да се опитаме. Аз поне засега ще следя за нещо такова и ще докладвам.


  3. #33

    Подразбиране

    ако правите обща поръчка, имайте предвид, че границата на безмитните стоки е доста ниска вече и не вярвам някой да е на далавера накрая. по 2-3 гоблена предполагам не е проблем, но за повече ще искат мито и ДДС и то тсва по-добре всеки сам да си поръча. иначе е вярно че се инвестира голяма сума пари и дефакто не е ясно какво ще стане накрая. аз за себе си искам да кажа, че никога не е имало проблем, всички момичета и тук и в другия форум са били много коректни, та винаги ми е приятно да правя общи поръчки, но на Дим не се навивам. всичко, което е в ЕС е ок. само да вметна за магазина на карин, че не са съвсем коректни

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    само да вметна за магазина на карин, че не са съвсем коректни
    Jumper, кой е този магазин?

  5. #35

    Подразбиране

    Изтрих си линка за Карин, защото явно беше грешен.

    Jumper е права, не се бях замислила за митото. Все пак ще проверя тук там как стоят нещата.





    Редактирано от tazzzz : 22.06.2010 в 12:08.

  6. #36

    Подразбиране

    tazzzz, благодаря! Явно не са коректни, защото излиза съобщение, че магазина не съществува

  7. #37

    Подразбиране

    Мариета, съществува магазина само че линк-а не е точен ето го магазина http://stores.ebay.com/Caryn-Richard...0Q2em14QQ_vcZ1
    Сега се сетих нещо друго -преди време се ровех в ebay точно за гоблени на Дим и намерих магазин с доста ниски цени ,на който обаче доставката до БГ излизаше много скъпа ,само че не се сещам кой точно беше И това го пишеше в началната страница на магазина ,а не там където по принцип всички гледаме долу Shipping and payments Така ,че внимавайте и четете внимателно всичко!!!
    Редактирано от yonka : 22.06.2010 в 12:01.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Наистина трябва да се чете хубаво, защото в ибей продават и комплекти и схеми. Когато се поръчва трябва внимателно да се прочете дали цената е само за схемата или за целия комплект.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    Изтрих си линка за Карин, защото явно беше грешен.

    Jumper е права, не се бях замислила за митото. Все пак ще проверя тук там как стоят нещата.





    Aз намерих това за пазаруването http://pazaruvane-online.com/forum/v....php?f=12&t=23 дано да е от помощ
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря, Йонка,
    Изглежда доста сложно .
    Някой имал ли е проблем с мито и ДДС, като пазарува извън ЕС?

  12. #42

    Подразбиране

    Аз досега не съм имала проблеми(и дано да нямам и във бъдеще),но и сумите са ми малки.Това го споделих във Фейсбук миналия ден пускам линк и тук -да си знаем правата при пазаруване http://www.aktivnipotrebiteli.bg/kam...p?page=e-shops
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  13. #43

    Подразбиране

    Да съобщя за покупката на Дим от http://www.123stitch.com/ купих го на 16.06 и днес вече е при мен много бързи и точни са.Не съм имала никакви проблеми с плащането
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  14. #44

    Подразбиране

    jumper, какъв ти е опита с Карин и Ричард, аз съм пазарувала оттам и засега съм доволна, но си имам едно наум, щото при първата ми поръчка нещо не можахме да се разберем. Та въпроса ми е защо смяташ, че не са съвсем коректни?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    ми всичко е ок, до момента в който пощата не ти загуби пакета. не искат да връщат парите и са разправии

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •