Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 108
  1. #46

    Подразбиране

    Йонче, я кажи какво си купи и колко ти излезе шипинга, ако не е тайна, де.

  2. #47

    Подразбиране

    Разбира се ,че не е тайна .Ето този http://yonkab.multiply.com/photos/al...ful_Silhouette струваше ми 14.24$ + 6.99$ шипинг или общо 21.23$=34лв .Досега не съм шила Дименшънс,дано да се справя
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #48

    Подразбиране

    Разгледайте тук: http://www.sewandso.co.uk/cross_stitch_sale.html
    Транспортните разходи са 3.50 лири до един килограм. Поръчката пристига за 3 работни дни. Вече няколко пратки получих без проблеми и забавяне

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Разбира се ,че не е тайна .Ето този http://yonkab.multiply.com/photos/al...ful_Silhouette струваше ми 14.24$ + 6.99$ шипинг или общо 21.23$=34лв .Досега не съм шила Дименшънс,дано да се справя


    Ще се справиш, разбира се. Аз също не съм шила оригинален дим до сега, но си комплектовах сама и трябва да кажа, че са много приятни и никак не са скучни, защото шиеш различни бодове.

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте момичета,одавна следя форума,надявам се да ме приемете сред вас,поздравявам всички ви за труда и красотата която суздавате
    Аз като един голям фен на Dimensios искам да попитам дали знаете този сайт: www.abcstitch.com ?Някой пазарувал ли е от него и как става плащането ?

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stoika Naneva Виж мнение
    Здравейте момичета,одавна следя форума,надявам се да ме приемете сред вас,поздравявам всички ви за труда и красотата която суздавате
    Аз като един голям фен на Dimensios искам да попитам дали знаете този сайт: www.abcstitch.com ?Някой пазарувал ли е от него и как става плащането ?
    Здравей и добре дошла сред нас
    Не съм пазарувала от тоз сайт, но прегледах цените им, доста скъпичко е , а като се добавят транспортните разходи, цената съвсем ще "хвръкне"

  7. #52

    Подразбиране

    ами и на мене ми се струват скъпочки ама все пак реших да споделя с вас за още мненияМного искам да си поръчам Дименшънс,но в момента шия "Корабчето" на Леврон,и е трудничко,ще покажа етап по-нататък.Благодаря за съвета! ще се ориентирам към ebay май за поръчка....

    Кроти,в сайта,който споменаваш цните са в паундове нали така?Не излизат ли още по-скъпи така,не знам ама ми се сториха още по-скъпи,може аз да съм в грешка......
    Редактирано от manka : 12.07.2010 в 09:38.

  8. #53

    Подразбиране

    Здравейте момичета ! Ришила съм да си поръчам Дименщънс от ибей , но още съм в процес на разучване.Искам да ви попитам когато спечелиш търг непбходимо ли е да пишеш на продавача за да потвърдиш и да дадеш адрес на доставка или в достатъчно само да направиш плащане?И още нещо ако поръчаш повече продукта от един продавач веднага ли се приспада доставката или нещо не съм разбарала нещата?
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  9. #54

    Подразбиране

    при всеки продавач е различно, чети внимателно какво пише. При някои ако поръчаш повече се приспада от доставката, но при други не.

  10. #55

    Подразбиране

    От чисто любопитство си поръчах един гоблен от everythingcrossstitch сега го чакам да видим....това тук си избрах нещо не се справям със снимката

  11. #56

    Подразбиране

    Само да кажа че от гореспоменатата фирма все още чакам да получа гоблен .
    Когато им писах ми отговориха че пратката била изпратена а малко по-късно когато им припомних че повече от месец я чакам и им предлагам да си проследят нещата до къде са стигнали ми отговориха че пак щели да я пуснат...
    Продължавам да чакам......
    за тази фирма става дума : everythingcrossstitch.com

  12. #57

    Подразбиране

    Да споделя и аз.
    От този продавач http://shop.ebay.co.uk/cross.stitch...._from=&_ipg=25 купих два гоблена на Димешнъшс /нямам снимки/ - Трио лалета и Рози. Излязоха ми доста на сметка - двете общо около 40 паунда с доставката.
    Много са експедитивни, правят комбинирана доставка.
    Изобщо - препоръчвам ги.

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bewitch Виж мнение
    Да споделя и аз.
    От този продавач http://shop.ebay.co.uk/cross.stitch...._from=&_ipg=25 купих два гоблена на Димешнъшс /нямам снимки/ - Трио лалета и Рози. Излязоха ми доста на сметка - двете общо около 40 паунда с доставката.
    Много са експедитивни, правят комбинирана доставка.
    Изобщо - препоръчвам ги.
    Този продавач няма доставка до България

  14. #59

    Подразбиране

    тъкмо това щях да попитам, как се разбрахте за доставката?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Този продавач е обявил, че предлага комбинирана доставка. Просто, като избереш първата стока, му пишеш, че не е окончателна. В рамките на 7 дни можеш да допълниш поръчката и после ти праща окончателна фактура.
    Доставката за първия гоблен беше около 3,50, окончателно за двата платих около 3,80, но говоря ориентировъчно.
    Комплектите са оригинални, запечатани. Дойдоха за около 1 седмица по пощата.
    Единствено съм бясна на Български пощи, защото личеше явно, че пликът е отварян - даже с химикал отварян, но както и да е. Всичко си беше вътре, включително и фактурата на хартия.

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •