Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 108
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zlatkaan Виж мнение
    Този продавач няма доставка до България
    Има, как да няма. Аз им писах и ми доставиха. Преди около месец беше.

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bewitch Виж мнение
    Има, как да няма. Аз им писах и ми доставиха. Преди около месец беше.
    Не споря просто като го сложа на BG за да видя колко е доставката ми дава че няма.Другият вариянт е ако се пише на продавача и той се съгласи на доставка до България.

  3. #63

    Подразбиране

    Може би пише, че няма информация за цената, но доставят. Аз им писах колко ще е за една бройка и колко - комбинираната.
    Сега си проверих съобщенията - 3,15 паунда до България за бройка. Общо за двете ми струваше 3,80 паунда.
    Редактирано от bewitch : 01.11.2010 в 17:24.

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zlatkaan Виж мнение
    Не споря просто като го сложа на BG за да видя колко е доставката ми дава че няма.Другият вариянт е ако се пише на продавача и той се съгласи на доставка до България.
    Доставката просто не е конкретизирана. Най-отдолу на описанието на комплектовките продавачът е написал, че ако доставката е извън Кралството трябва да му се прати съобщение, за да я определи. . Всъщност забелязах, че не на всички комплектовки е написано, но нищо не пречи да си пита човек, нали.
    Някои комплектовки са на чудесни цени, доста по-ниски от другите магазини.
    Редактирано от tazzzz : 01.11.2010 в 17:27.

  5. #65

    Подразбиране

    Аз нямам много опит с е-bay, затова подходих със страх. За всяко нещо питах продавача и в края на краищата съм много доволна.
    Ето я фактурата:

    Description Unit price Qty Amount
    Dimensions ROSE CUTTINGS cross stitch kit NEW
    Item# 370333550255 £14.49 GBP 1 £14.49 GBP
    Gold Collection "TULIP TRIO" cross stitch kit NEW
    Item# 250705799565 £19.99 GBP 1 £19.99 GBP

    Subtotal £34.48 GBP
    Shipping and handling £3.80 GBP
    Insurance - not offered ----
    Total £38.28 GBP
    Payment £38.28 GBP

    Ако бях поръчала от Герика, щяха да ми струват с доставката 158,30лв.

  6. #66

    Подразбиране

    След дълго чакане и доста писма днес получих заявения гоблен от everythingcrossstitch.com.
    Много се радвам и бързам да го покажа.

  7. #67

    Подразбиране

    Честито Аbi! Обаче много време бе, каква е тая доставка?

  8. #68

    Подразбиране

    Здравейте мили дами! Искам да попитам някой поръчвал ли е Dimensions от този сайт и какви са впечатленията му. http://sites.google.com/site/mygoblen/home
    В сравнение с Герика цените им са по приемливи. Благодаря ви предварително.

  9. #69

    Подразбиране

    Не съм поръчвала от този сайт, но собственичката на сайта е наша сфорумка-Петя-petjah и е много готин и точен човек. Имам честа да я познавам лично и повярвай ако си поръчаш от нея ще си много доволна. Първо гоблена ще ти е оригинален, ще пристигне много бързо и е на достъпна цена.
    zeza_v@abv.bg

  10. #70

    Smile

    Цитат Първоначално написано от dari21 Виж мнение
    Здравейте мили дами! Искам да попитам някой поръчвал ли е Dimensions от този сайт и какви са впечатленията му. http://sites.google.com/site/mygoblen/home
    В сравнение с Герика цените им са по приемливи. Благодаря ви предварително.
    Повече от добри...................
    Аз съм поръчвала 2-3 пъти и нямам никакви забележки

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Да съобщя за покупката на Дим от http://www.123stitch.com/ купих го на 16.06 и днес вече е при мен много бързи и точни са.Не съм имала никакви проблеми с плащането
    yonka, по пощата ли пристигат? Поръчах няколко гоблена(пуста му лакомия!), а чак сега се замислих за мито, къде ще ги получа и пр. Поръчката ми е от 123stitch.com
    За евросъюза не се плаща мито, но как стои въпроса с пакетите от Америка?
    Редактирано от Радика : 01.06.2011 в 23:56.
    radika@mail.bg

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Радика Виж мнение
    yonka, по пощата ли пристигат? Поръчах няколко гоблена(пуста му лакомия!), а чак сега се замислих за мито, къде ще ги получа и пр. Поръчката ми е от 123stitch.com
    За евросъюза не се плаща мито, но как стои въпроса с пакетите от Америка?
    Няма мито. Това, което си платила при поръчката, това е. Пристига като пощенска пратка. В зависимост от теглото го носят на адреса или оставят известие и си го получаваш от пощенския клон. Моята поръчка се забави един месец и междувременно писах няколко имейла.

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Радика Виж мнение
    yonka, по пощата ли пристигат? Поръчах няколко гоблена(пуста му лакомия!), а чак сега се замислих за мито, къде ще ги получа и пр. Поръчката ми е от 123stitch.com
    За евросъюза не се плаща мито, но как стои въпроса с пакетите от Америка?
    Да и моите пристигнаха по пощата
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Радика Виж мнение
    yonka, по пощата ли пристигат? Поръчах няколко гоблена(пуста му лакомия!), а чак сега се замислих за мито, къде ще ги получа и пр. Поръчката ми е от 123stitch.com
    За евросъюза не се плаща мито, но как стои въпроса с пакетите от Америка?
    И аз поръчах от там миналата седмица-дойдоха точно за 8 дни, нямаше мито ,получих известие в пощенската кутия, отидох и си взех пакета .Много е точен този сайт.Успех и да покажеш като дойдат!

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •