Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 108
  1. #76

    Подразбиране

    Искам да попитам, при поръчка в този сайт,плащането при получаването ли става или си теглят веднага сумата от картата?

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Искам да попитам, при поръчка в този сайт,плащането при получаването ли става или си теглят веднага сумата от картата?
    Не става ясно за кой сайт питаш, но няма значение. При каквато и да е поръчка по интернет първо се извършва плащането и тогава изпращат поръчаното. Когато плащаш при доставката се казва "наложен платеж" и трябва да е уговорено предварително, че ще се плаща по този начин. Щом говориш за карта, зачи е първият вариант - първо плащане, после доставка.

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Не става ясно за кой сайт питаш, но няма значение. При каквато и да е поръчка по интернет първо се извършва плащането и тогава изпращат поръчаното. Когато плащаш при доставката се казва "наложен платеж" и трябва да е уговорено предварително, че ще се плаща по този начин. Щом говориш за карта, зачи е първият вариант - първо плащане, после доставка.
    Нели, благодаря за отговора-за този сайт говоря- 123stitch.com
    Опитах се да направя поръчка, но не съм наясно с колко точно парички разполагам в картата си. Получих потвърждение на имейла, което трябва да означава,че паричките са ми били достатъчни и поръчката ми се обработва. Другото, което ме озадачи е, че не се искат данни за последните 3 цифри от задната страна на картата. По принцип винаги, когато съм пазарувала през интернет се иска и тяхното въвеждане. Всичко това ме наведе на мисълта,че може и да се плаща при доставката...та реших да попитам, по информираните от мен..

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Нели, благодаря за отговора-за този сайт говоря- 123stitch.com
    Опитах се да направя поръчка, но не съм наясно с колко точно парички разполагам в картата си. Получих потвърждение на имейла, което трябва да означава,че паричките са ми били достатъчни и поръчката ми се обработва. Другото, което ме озадачи е, че не се искат данни за последните 3 цифри от задната страна на картата. По принцип винаги, когато съм пазарувала през интернет се иска и тяхното въвеждане. Всичко това ме наведе на мисълта,че може и да се плаща при доставката...та реших да попитам, по информираните от мен..
    Щом е за този сайт - само номера на картата, а за по-лесно, аз имам регистрация в PayPal и даже не изписвам и номера. Водят го за по-сигурно плащане. Така уж картата не ти се размотава из интернет пространството.

  5. #80

    Подразбиране

    Аз така и не получих потвърдителен мейла, а рамките са вече в пощата. Довечера ще ги разгледам и дано да ми вършат работа.
    fillipova@yahoo.com

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Искам да попитам, при поръчка в този сайт,плащането при получаването ли става или си теглят веднага сумата от картата?
    Izviniavam se za latinizata-pi6a ot 4ujd komp.Parite gi tegliat ot kartata ,kato polu4ava6 pratkata nit6o ne dopla6ta6 pove4e.Pi6at se samo 4islata otpred na kartata,bez tezi tri 4isla ,koito sa otzad na kartata.

  7. #82

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за инфото..още утре ще си проверя картата и ще добавя още парички за по сигурно..Иначе си поръчах Аурора Кабин...кога ще ги шия тия гоблени дето съм ги натрупала..започнала-незнам..ама да има..пък и за този от кога си мечтаааая!

  8. #83

    Подразбиране

    Да се похваля, че гобленчетата ми дойдоха за 8 дни, но ги взех от пощата в петък (нещо не сколасах с работното им време)
    Фотоапарата ми отказа да работи и снимките са от мобилен, много ми се иска да се похваля, ще ме извините за качеството.



    и една рамка за шиене в разглобен и събран вид.


    Мнооооого съм доволна и щастлива! Сайта е чудесен!
    radika@mail.bg

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Радика Виж мнение
    Да се похваля, че гобленчетата ми дойдоха за 8 дни, но ги взех от пощата в петък (нещо не сколасах с работното им време)
    Фотоапарата ми отказа да работи и снимките са от мобилен, много ми се иска да се похваля, ще ме извините за качеството.



    и една рамка за шиене в разглобен и събран вид.


    Мнооооого съм доволна и щастлива! Сайта е чудесен!
    Честито! Не само тези симпатични гобленчета, но и много други красоти да ушиеш на рамката!

  10. #85

  11. #86

    Подразбиране

    Да ви се похваля-пристигна ми Аурора Кабин! Видя ми се страшно бързо- за 7-8 дни само!

  12. #87

    Подразбиране

    Момичета,
    моля ако някой пуска поръчка от сайта 123stitch.com да свирка,че предния път забравих да си поръчам една рамка за бродиране. Сега, за да ми я изпратят ми искат същия шипинг все едно съм си поръчала 3-4 гоблена..10,80 долара за доставка, а рамката е лекичка. Идеята ми е, ако някоя от вас пуска поръчка гоблени, да ми я пусне, аз ще си платя част от доставката - САЩ до бг 2-3 долара+ и доставката от населеното място до Пловдив.

  13. #88

    Подразбиране

    Ако някой прави поръчка за гоблени на Дименшънс,ще съм много благодарна ако ми се обади за да се включа.В момента на
    crossstitchworld има някои гоблени,които ме интересуват.Изпращам парите веднага. Благодаря!

  14. #89

    Подразбиране

    Да помоля и тук тези, които получиха гоблени от 123stitch, да кажат дали са американски или китайски.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Да помоля и тук тези, които получиха гоблени от 123stitch, да кажат дали са американски или китайски.
    На моя пише "Made in China",но то не е ли вече всичко китайско
    А баркода е 08867735018
    Редактирано от yonka : 05.07.2011 в 17:54.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •