Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 108
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Да помоля и тук тези, които получиха гоблени от 123stitch, да кажат дали са американски или китайски.
    Доколкото аз съм запозната, всички гоблени на Дименшънс вече се произвеждат в Китай. Ако има палета, на която за закачени конците за знаците, със сигурност е китайски. Ако всички конци са завързани с вълнени конци на отделни връзки и не са разпределени с номера значи е от старите американски. Аз съм шила няколко китайски, не мисля че се различават цветовете, поне тези които аз съм шила, само панамата е по-твърда, поне моята беше такава. Конците не пускат след прането.

  2. #92

    Подразбиране

    Лелеееееее , хвърлихте ме в размисъл......отивам да гледам Аурора Кабин..
    Момичета и на моя пише,че е произведен в Китай.
    Сега няма да го отварям,че имам да довършвам започнати гоблени и този ще го шия по-нататък.Сега няма да гледам връзката как е вързана, но вътре има едни картончета с цветовете, на които да се закрепят конците..
    Я, да ви го покажа направо,пък по-големите спецове по дим. да си кажат думата..



    Редактирано от leti_at : 05.07.2011 в 21:22.

  3. #93

    Подразбиране

    От доста време всички гоблени на Дименшънс са вече с тези органайзери за конците, а не вързани с различни цветове вълнен конец. Ако някъде се намери такава комплектовка, то тя е доста старо производство. Това не е разликата между американски и китайски. Панамата определено е ужасно твърда. Както наскоро имах повод да спомена, след толкова години шиене, за пръв път успях да си пусна кръвчица с гобленарската игла. Преди време бях срещнала в интернет много подробно обяснение за разликите между двете производства, но сега не мога да се сетя къде. Качеството на панамата беше една от тях.
    И, понеже се съмнявам, че съвсем са спряли да ги произвеждат в Щатите, се опитвам да направя проучване, кой от интернет сайтовете предлага оригинали.

  4. #94

    Подразбиране

    И още нещо - не знам вие какво мислите, но за мен тези органайзери са ужасно удобни, особено когато има "мартеници".

  5. #95

    Подразбиране

    Моите 3 гоблена от 123стич са китайски , с органайзери. Много им се радвам, специално на тях, че ако не беше Цветомилка1 да ми помогне за еднорога, щях още да се чудя. Много беше трудно с определяне на цветовете. Сега е песен направо.
    По въпроса за шипинга - 10 долара и нещо за 3-те. Но ги доставиха на крака.

    От известно време ДИМ се произвеждат само в Китай. Рускините и те имаха много въпроси по този повод. Но като гледам няма разлика. Не съм почвала да шия от китайските за да правя разлика.

  6. #96

    Подразбиране

    leti_at - не се шашкай толкова Сигурна съм че зимният ти гоблен, когато го ушиеш ще стане прекрасен, независимо че е произведен в Китай Аз досега не съм имала проблем с китайските, даже в момента захванах да шия едно коледно чорапче, което също е китайско и много ми харесва. Просто Дименшънс там са си направили завод, предполагам защото е по-евтино.

  7. #97

    Подразбиране

    Моята панама не е чак толкова твърда.Аз го почнах м.г. ,като го поставих в рамка за шиене и тя поомекна от чакане да продължа .Но с тези мъниста май няма да му дойде скоро редът
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  8. #98

    Подразбиране

    Поръчвала съм 5 Дименшъна от 123stitch. З от тях са с органайзерите, а първите два бяха със сноп конци, който трябва сам да си оправиш. И аз мисля
    че на тези които пише, че са произведени в Китай не са по различни от старите, произведени в Америка. Вече всичко се произвежда в Китай, просто защото е по-изгодно и евтино.

  9. #99

    Подразбиране

    Момичета, някой поръчвал ли е Dimensions от тук http://mygoblen.tk/?
    Цените са добри, но дали са коректни - колко бавят поръчките и дали комплектите са били непокътнати
    Благодаря!

  10. #100

    Подразбиране

    Аз поръчвах от този сайт.
    Няма никакви проблеми -поръчката бе изпълнена в срок, а гоблена -не разпечатан.

  11. #101

    Подразбиране

    Аз съм поръчвала от тук и съм много доволна.Момичето е много мило и отзивчиво.Гобленът,който търсех не беше в наличност,но тя ми го намери и достави само за една седмица.

  12. #102

    Подразбиране

    Благодаря
    Сякаш по визията на сайта се сещам, че някъде беше казано, че е на наша съфорумка, което си е още една референция...

  13. #103

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от makrat Виж мнение
    Благодаря
    Сякаш по визията на сайта се сещам, че някъде беше казано, че е на наша съфорумка, което си е още една референция...


    Аз съм поръчвала няколко пъти.
    Изключителна точна и коректна............

    http://goblenite.org/member.php?u=2047

  14. #104

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Аз съм поръчвала няколко пъти.
    Изключителна точна и коректна............

    http://goblenite.org/member.php?u=2047
    Благодаря Ще направя опит за поръчка.

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    PB180180.jpg Ето я и Наташа.Тя е 28 каунт.

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •