Показване на 1 до 15 от 27

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Mомичета,спора в "трикове при шиене" беше прекратен-сега тук ли се заформя интрига.Направих си труда да прочета постовете на въппросната госпожа и май ще умре от глад защото си изкарва хляба с шиене,а напоследък е заета да плете интриги.Без да искам на два пъти се оказвах в центъра на едни спорове,но не се гордея с това,нито съм имала за цел да споря.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Миленка Виж мнение
    Да си сложиш снимка на двете деца и в същото време да коментираш със злоба как някой ще "умре от глад" не ми се вижда в реда на нещата.
    Тук всеки може да изкаже мнение по въпроса и не разбирам има ли нужда от форум, ако всички мнения са еднакви. Аз също не приемам мненията на Андрешките, които с гордост заявяват "Сиромах човек - жив дявол", но тяхно право е да споделят мнението си.
    А колкото до това как си изкарвам парите - и от двете си хобита печеля доволно, а професията ми е достойно заплатена. Преди 25 години започнах с гоблените на ТПК "Заря", после минах на Вилер, а сега направих изключение като купих една комплектовка от Герика. Прочетох ужасни коментари относно тази фирма точно в този сайт, но съм очарована от схемата и поне засега гобленчето върви отлично. Този го шия за себе си.
    Успешен ден, мила! И Бог да пази децата ти!
    такаааааааааа виж какво миленке ,преминаваш всички граници на доброто общуване ,разбрахме те вече че си алчна кучка НО НИКОГА НЕ НАМЕСВАЙ ДЕЦАТА в безмислените ти спорове-

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •