Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Миленка Виж мнение
    Да си сложиш снимка на двете деца и в същото време да коментираш със злоба как някой ще "умре от глад" не ми се вижда в реда на нещата.
    Тук всеки може да изкаже мнение по въпроса и не разбирам има ли нужда от форум, ако всички мнения са еднакви. Аз също не приемам мненията на Андрешките, които с гордост заявяват "Сиромах човек - жив дявол", но тяхно право е да споделят мнението си.
    А колкото до това как си изкарвам парите - и от двете си хобита печеля доволно, а професията ми е достойно заплатена. Преди 25 години започнах с гоблените на ТПК "Заря", после минах на Вилер, а сега направих изключение като купих една комплектовка от Герика. Прочетох ужасни коментари относно тази фирма точно в този сайт, но съм очарована от схемата и поне засега гобленчето върви отлично. Този го шия за себе си.
    Успешен ден, мила! И Бог да пази децата ти!
    такаааааааааа виж какво миленке ,преминаваш всички граници на доброто общуване ,разбрахме те вече че си алчна кучка НО НИКОГА НЕ НАМЕСВАЙ ДЕЦАТА в безмислените ти спорове-

  2. #17

    Подразбиране

    Коментара ми не беше злобен,а в кръга на шегата.Просто напоследък-в едната тема-интрига,вляза в друга тема пак интрига.Мила,защо не вземеш да се замислиш защо няма никой който да мисли като теб.Ако не можеш да го проумееш сама ще ти помогна-защото обиждаш всички във този форум-ние сме тук ,за да си помагаме,насърчаваме и каквото още се сетиш,но не и да се обиждаме.Никой не е казал ,че трябва да сме на едно мнение.Но едно е да имаш различно от другите мнение друго е да обиждаш околните със всяка своя дума.НАЙ-ДОБРЕ МОДЕРАТОРЪТ ДА ИЗТРИЕ ЦЯЛАТА ТЕМА,ЗА ДА НЕ ТОВАРИМ ИЗЛИШНО ФОРУМА С ГЛУПОСТИ.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  3. #18

    Подразбиране

    Ехе,Миленка,наистина прекаляваш.Аз няма да си позволя да ти давам съвети ,но съм съгласна с другите,че подобни изказвания не са нужни.
    За себе си ще кажа само,че съм отдавна във форума,но не пиша често.Въпреки това създадох приятелства ,които ще помня цял живот.Много съфорумки са ми помагали и аз също помагам.Дори да бъде закрит форума тези приятелства ще останат,а със хилядите схеми от моите архиви ще помогна на всеки,който се нуждае.
    Не съм против теб,не ме разбирай погрешно.Искарвай си парите с хобито.От това да превърнеш хобито си в професия няма нищо по-добро.

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Миленка Виж мнение
    Димке, по-добре алчна кучка, отколкото гладна. Ти си от тези, които непрекъснато молят за някоя схемичка тук и минаваш с едно "голямо благодаря". Че даже и за сестра си молиш схемички. Не се срамувам, че печеля добре и че имам достатъчно пари за конци ДМЦ, та не ми се налага да ги сменям с други за по-малко пари както се случва при теб.А пък нека такива като теб ме наричат "алчна кучка". Знаеш приказката за лисицата и гроздето.
    може би си слушала песента ,,не всичко е пари приятелю,,а колкото до схемите в момента посещавам два дома за сираци и там уча момичетата да бродират ,почти всичко друго купувам с мои лични средства панама и конци а тук всички са толкова добрички и помагат с схеми,по този начин всички ния помагаме да изградим тези деца като стойностни граждани ,а не да мислят за глупости и да стигнат до улицата да проституират и тем подобни.ееееееееее нямам пари за дмс но с моята скромна пенсия от 160 лева ми стигат само за ариадна -знаеш ли ти ,,алчна кучко,, какво е да даряваш добрина неееееееееее на теб това ти е чуждо така че ще продължавам да прося схеми и да помагам и знам че всички ще се отзовават ЗАЩОТО ИМАТ СЪРЦА -

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    ЕЙ Миленке,има ли тема в която да не си влязла,писала и скарала с някое от момичетата,еее стига де,малко от малко се спри.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #22

    Подразбиране

    Приемам инакомислещите, но не и когато си изразяват мнението по този отвратителен начин.

    Миленка, направи ми впечатление още с първият си пост, толкова злъч се изливаше от него. Навярно си имаш причина да си толкова озлобена към околните, но не тук е мястото да изявяваш това. Тук е нашето място за релакс и подобно отношение и изява са неуместни.
    Колкото до форума - Санита е права, много приятелства се зародиха тук , и което е най-важното, тези приятелства станаха и реални, не само виртуални. Ще го закрият форума, ние ще си направим друг, защото сме свързани помежду си, аз съм приятелка с един, той е приятел с втори, вторият - с трети и т.н., това е една непрекъсната верига и нищо и никой няма да е в състояние да прекъсне тази верига.
    А такива особи като теб просто обществото ще ги отхвърли. Все пак множеството е повече от единицата, нали?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #23
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Виж Миленке защо не вземеш да спреш да се заяждаш на всички ни писна да се занимаваме с теб.И незнам защо ваобще си се регистрирала тук.

  9. #24

    Подразбиране

    имам предложение админа да банне тази потребителка и да се приключи със този безмислен спор
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от puxito Виж мнение
    имам предложение админа да банне тази потребителка и да се приключи със този безмислен спор
    ПОДКРЕПЯМ

  11. #26

    Подразбиране

    Повече от година не влизам тук - нито чета, нито пиша заради една стара потребителка, която ми се нахвърли освирепяла, защото я подразнило видите ли, че съм била на всяка манджа мерудия. Аз не смятам това за вярно, защото форумът бъка от ах и ох, но аз й извадих очите. Беше толкова груба и саркастична, че се отвратих и спрях да се мяркам насам. Пиша само в извънредни случаи, не ми се чете, защото знам, че онази е тука и макар да съм я игнорирала (и технически) присъствието й ми е гадно. С голяма изненада прочитам, че има още една убавица със същия стил. Ще й кажа това: Гоблените наистина е форум за отпускане. И ако не спре да обижда съфорумките ми - да се сърди на себе си. Този път няма да се спра пред нищо. Всъщност модераторите защо не я баннат?

    По темата - и на мен ми е много мъчно за Читанката. Но наистина срещу авторското право не мога да ритам. И аз предпочитам книжката в ръцете, но цените са...
    Редактирано от гарфийлд : 15.07.2010 в 16:52.

  12. #27

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от гарфийлд Виж мнение

    По темата - и на мен ми е много мъчно за Читанката. Но наистина срещу авторското право не мога да ритам. И аз предпочитам книжката в ръцете, но цените са...
    Читанката си е налице. Който иска, може да чете само литература, писана преди 75-80 години и да не се чувства като престъпник. Така или иначе, хората не вземат пари, няма и реклами, че да печелят от тях. И да четете книгите и да не ги четете, те не лапат. За разлика от БГ мародерите ("Труд"), които държат неизвестно как "купени" авторски права на български класици, по белите страни - например в САЩ си имат проект Гутенберг - там могат да се четат и слушат книги с изтекли права. Много са напълно неизвестни, други си ги знаем. А тук преди това бяха затворили (същия този "Труд") сайт за безплатно слушане на книги за слепи.

    Да, нарушени има авторски права, никой не спори, но тъй като книги с изтекли права също е забранено да се дават безплатно - се получава все тая, дали има права или не.

    Обаче- не може хем да пискаме във всякакви проучвания, анализи и анкети, че все по-малко се четяло, децата били неграмотни, не можели да възпроизведат текст и т.н. , пък и най- тъпата книга, която ще я прочетеш за два три часа да струва, колкото сега искат продавачите. Ако човек чете една книга на месец - ок, не е проблем, но ако обича да чете? Направо да спира...

    Помня, че в едно резюме на биография на преуспял мениджър на някаква американска фирма имаше инфо, какво е работил, какво е семейството му, колко пътува и се казваше, че четял по около 50 книги на година.
    Явно това наистина е лукс, откъдето и да се гледа.

    Независимо, какви обиди ще се изпишат тук ,пак казвам - тотална простотия, че БГ младежите не могат една електронна книга да отворят, еле' пък да четат - за последните два месеца цели четирима ученици не можаха да отворят ПДФ файлове, които съм дала да прочетат, "щото Уърд не може да го отвори" ?!?!?!?!
    Редактирано от tsvety : 15.07.2010 в 21:49.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •